(Geberit)’ten ÇOCUKLAR için Bambini Banyo Serisi…

Geberit’in çocukların özel ihtiyaçlarına ve renkli hayal dünyalarına yönelik tasarladığı Bambini banyo serisi, eğlenerek öğrenmeyi teşvik ediyor. Seride yer alan rengarenk ürünler çocuklar için keyifli bir ihtiyaç alanı oluşturuyor.

Kendine özgün tasarımlarıyla çocukların özel ihtiyaçları için geliştirilen ve banyo koşullarına göre ayarlanabilen Bambini banyo serisi, hijyen eğitimini güvenli bir şekilde oyunla birleştiriyor.

Rengarenk yıkama alanlarıyla çocuklar temizliği eğlenerek öğrenecek

Bambini serisinde ana renklerden oluşan bir renk skalası kullanılıyor. Renk seçimleri çocukların dikkatini çekecek türden görsel uyarılarla destekleniyor. Yüksek dayanıklı malzemelerden üretilen özel lavabolar aynı zamanda sökülebilir özellikte. Çocukları hem eğlendirerek hem de diş fırçalamaya teşvik ederek öğrenmeyi zevkli hale getiriyor. Her yaştan çocuğu düşünen Bambini, ayarlanabilir yıkama alanları, lavabo veya oyun alanı olarak aktivite amaçlı da kullanılabilmekte.Yıkama alanlarının duvardan az bir mesafede olması sayesinde çocuklar kolay erişim sağlayarak keyifli vakit geçirebilecek.

Çizgi film karakterini andıran Bambini bataryalar, çocukların el yıkama deneyimini daha da eğlenceli hale getirmek için siperlikli bir beyzbol şapkası şeklinde sunuluyor. Tek kumandalı, fotoselli pilli ve elektrikli olarak tasarlanan bataryalar, anaokulu, kreş veya hastanelerde çocukların kullanıma uygun üretilmekte.

Aslan ayaklı tasarım, kurbağa görünümlü klozet kapağı

Çocuk dostu yüksekliğe ve donanıma sahip Bambini klozetler, çocukların tuvalet eğitiminde önemli bir rol üstleniyor. Yerden klozetler, aslan ayağına sahip tasarımı ve kurbağa görünümlü klozet kapağıyla yalnızca görüntü olarak değil, kullanım açısından da eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oturma pozisyonundayken zemine ayakları değemeyen çocuklar ayaklarını klozetlerin aslan ayaklı tasarımına rahatlıkla koyabiliyor. Asma klozetler 2, yerden, klozetler ise 4 farklı çeşidiyle çocukların tuvalet eğitimine yardımcı oluyor. Seride bebekler için ise yüksekliği az klozetler tercih ediliyor.

Bambini çocuk küvetleri 40 ve 80 litre seçenekleri ve antibakteriyel oluşuyla hijyenik bir banyo keyfi sunuyor. Solid malzemeden üretilen küvetler, darbeye ve çizilmeye dayanıklı yapısı, kolay tamir edilebilme özelliği ve tezgah üzerinde kullanılabilmesiyle dikkat çekiyor.