(Filli Boya)’dan Yaz Renkleri MOMENTO LIFE Serisi’nde…

Filli Boya, Momento Life Serisi Filli Boya, Momento Life Serisi

Yazın en canlı ve huzur veren renkleri, rahat bir nefes için Filli Boya Momento Life Serisi’nde. Canlı tonların hakim olduğu yaz mevsimi, yaşam alanlarında da yaz ruhunu hissettiriyor. Birbirinden farklı ve canlı renklerin enerjisini hissetmek isteyenler aradıkları dokuları Filli Boya Momento Life Serisi’nde buluyor!

Filli Boya, Momento Life Serisi
Filli Boya, Momento Life Serisi

Yaz mevsiminin enerjisini doyasıya yaşadığımız bu aylarda sadece doğa değil ruhumuz da renkleniyor. Yapılan aktivitelerin yanı sıra yaşam alanlarımızın dekorasyonu da ruh halimizi etkiliyor. Enerji dolu ve aynı zamanda huzur veren ortam oluşturmak isteyenler ise renklerin gücünden faydalanıyor. Filli Boya, iç cephe hava kalitesini arttıran, sağlığa duyarlı ve çevre dostu ürünlerle duvarlarını renklendirmek isteyenlere Momento Life Serisi’ni sunuyor. Filli Boya Momento Life ve Momento Life Kids’in renk skalası oldukça geniş. Enerji veren canlı tonlardan huzur veren pastel tonlara kadar birçok renk alternatifi mevcut.

Filli Boya, Momento Life Serisi
Filli Boya, Momento Life Serisi

Enerjisi yüksek renklerle yaşam alanlarını yenilemek isteyenler Gülpembe, Mercan, Atlas ve Sarmaşık gibi Momento Life Serisi’nde yer alan doğal matlığa sahip renklerle diledikleri gibi duvarlarını renklendirebiliyor.

Rahatlatıcı, sakinleştirici ve temizlenebilme etkisinden dolayı genellikle bebek, çocuk ve genç odalarında kullanılan Momento Life Kids pastel renkler ise evin her alanında kullanılabiliyor. Özellikle İskandinav, romantik ve country stilde sıkça kullanılan pastel renklerle evinizde ferah bir etki yaratmanız Filli Boya Momento Life Kids ile mümkün. Filli Boya’nın Türkiye’nin psikolog eşliğinde hazırlanan ilk renk koleksiyonundan pastel tonlarda olan Bej 50, Eylül 85, Tan 290, Kaktüs 70 gibi renklerini kullanabilirsiniz.

Filli Boya, Momento Life Serisi
Filli Boya, Momento Life Serisi

Momento Life Serisi’nde ortamdaki formaldehiti bünyesine alarak iç mekan hava kalitesini arttıran tavan boyası Momento Life Clean ve Wifi ağları, baz istasyonları ve elektronik aletlerden yayılan manyetik dalgaların %99 ‘unu engelleyebilen astar Momento Life Shield’de bulunmaktadır. Siz de Momento Life Serisini seçin, yaşadığınız mekanlardaki hava ve yaşam kalitenizi arttırın. Ürün, doğal bir hammadde olan silikat ile modifiye edilmiş, üstün performanslı akrilik bağlayıcı teknolojisi ile geliştirilmiştir. Su bazlıdır. Çevre ve insan sağlığına karşı duyarlıdır. Momento Life ürünleri yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmadığı gibi uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar.