(VitrA)’dan Dış Mekan ve Bahçelerde UYUMLU Dokular!

Farklı malzeme dokularını aynı renk ailesinde birleştiren VitrAnın ColorCode konsepti, sunduğu malzeme çeşitliliğiyle, mekana minimalist ve çekici bir sadelik getiriyor. Sıcak ve soğuk renk gruplarında sofistike bir karma sunan ColorCode ile uyumlu geliştirilen Urban Travertino ile Urbanwood porselen karo serileri, açık / koyu gri, vizon ve koyu grej tonlarıyla dikkat çekiyor. Dayanıklılıklarıyla dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen seriler beton, ahşap, taş dokulu yüzeyler arasında kolayca geçiş yapılmasını sağlıyor.

Estetiğin şehirli yorumu

Urban Travertino, mekanlarda en çok tercih edilen doğal taş dokularından biri olan traverteni, porselenin gücü̈ ve dayanıklılığıyla yüzeylere taşıyor. En eski yapı malzemelerinden biri olan traverten, VitrAnın Urban Travertino karo serisiyle çağdaş̧ ve şehirli mekan tasarımları için yeniden yorumlanıyor.

Meşenin sade ve şehirli hali

Ahşabın yalınlığını beton yüzey dokularıyla birleştiren Urbanwood, İskandinav meşesinin sadeliğini beton yüzey dokularıyla birleştiriyor. Endüstriyel bir estetik oluşturmak için yenilikçi teknolojiyi kullanan seri, geleneksel meşe ağacını çağdaş bir dokuya dönüştürüyor.