(DYO)’nun MASSIVELINE Serisi ile Ahşaplar Koruma Altında!

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, ‘Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği’ ile ahşabın doğal rengini bozmadan koruma sağlarken, Massiveline Tik Yağı ile de UV dayanımı ve yüksek su direnci kazandırıyor.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, Massiveline Serisi ile ahşaplar için çözüm kaynağı oluyor. DYO’nun Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği akrilik emülsiyon esaslı, şeffaf, parlak, dekoratif son kat ahşap verniği olarak çözüm sunarken doğal yağlarla formüle edilmiş Massiveline Tik Yağı ise ahşabı besleyerek dekoratif bir görünüm kazandırıyor. 

Çatlama, Soyulma ve Sararmaya Son:

Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği, ahşabın doğal rengini bozmuyor ve nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu engelliyor. Böylelikle çatlama ve soyulma yaşanmıyor. Su iticiliği mükemmel olan Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği, çabuk kuruyor ve sararmaya karşı direnç sağlıyor. Ürün, her türlü iç ve dış cephelerde kullanılan ahşap doğrama, ahşap cephe kaplaması ve ahşap bahçe mobilyalarında, ahşap görünümlü yalı baskı, panel ve hazır levhalarda kullanılabiliyor.

Massiveline Tik Yağı, DYO

Ahşap, Dekoratif bir Görünüm Kazanıyor

Massiveline Tik Yağı, özel formülü sayesinde mükemmel UV dayanımı ve su direnci sağlıyor. Ahşaba emilimi kolay olan ve yüzeyde film tabakası oluşturmayan Massiveline Tik Yağı, ahşabın nefes almasını sağlarken doğal dokusunu koruyor ve ahşaba dekoratif bir görünüm kazandırıyor. Ürün, yoğun olarak suya maruz kalan veya dış ortamlarda bulunan ahşaplar ile tik, maun, gül ağacı gibi sert ahşapların kolay ve hızlı bakımı için özel olarak tasarlanmasının yanı sıra özellikle yüzme havuzu kenarlıkları ve merdivenleri, gemi güverteleri, bahçe mobilyaları gibi suyla yoğun temas eden yerlerde de uygulanabiliyor.

Massiveline serisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için DYO‘nun web sitesinde yer alan ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.