(Bien)’den BÜYÜK EBATLI Özel Koleksiyonlar…

Bien tarafından geliştirilen 120×180 cm boyutlarındaki özel seramik koleksiyonları uygulama alanlarında bütünsel mekan tasarımı yaratma fırsatı sunuyor. Yerde ve duvarda uygulama özelliğine sahip bu özel koleksiyonlar ile ister evde ister geniş alanlarda dayanıklı mekanlar tasarlamak mümkün. 

Bien tarafından geliştirilen alternatif büyük ebatlı koleksiyonlar, tasarlanacak alanlarda birbirinden zengin renk ve desen seçenekleri ile mekanlar için geniş bir alternatif sunuyor. Full lappato özelliği ile cam gibi parlayan yüzeyler sunan Newport, Brunella, Gris, Morado, Maestro koleksiyonları ile mat yüzey tercih edenler için sunulan Concept koleksiyonunun 120×180 cm boyutunda büyük ebatlı karoları, iddialı bütünsel mekan tasarımları ile göz alıcı mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.

Mermerin dikkat çekici görünümünün dayanıklılığı yüksek teknik porselenle birleştiği bu özel koleksiyonlar yoğun yaya trafiğinin olduğu oteller, alışveriş merkezleri, hava alanları, ofisler gibi geniş alanlarda güvenle kullanılabilir.


Bien:
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın karo ürün koleksiyonuyla yılda 45 milyon m2’nin üzerinde karo üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçirmiştir. Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, karo seramik, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir.