(Roca) THE GAP Serisi ile Modern Banyolarda KONFOR Sunuyor!

Antonio Bullo tarafından tasarlanan ve estetiği işlevsel özelliklere entegre eden Roca imzalı The Gap, hem kompakt hem de işlevsel bir stil sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, herhangi bir banyo alanını optimize etmeyi sağlıyor. Modern, şık çizgileri ve ayrıcalıklı özellikleri onu akıllı bir seçim haline getiriyor.

Banyo alanları için armatür, lavabo, klozet ve duş sistemleri gibi yenilikçi öneriler sunan Roca, banyolarda konfor standardından vazgeçmeyenler için özel bir seriye imza atıyor. The Gap, alanın ne kadar büyük veya küçük olduğuna bakmaksızın, tüm çözümleriyle modern banyoların başrolüne yerleşiyor.

Konfora şıklık katan bir seri

Her stilde banyoya uyum sağlayan tasarımlar sunan Roca, The Gap ile banyo alanlarının tüm unsurlarını uyumlu bir şekilde birleştirmeyi hedefleyen tasarımcılara ilham veriyor. Serinin en dikkat çeken özellikleri ise; kompakt ve fonksiyonel ürünlerle modern banyolara farklı alternatifler sunması…

Farklı ölçü ve tasarımlarda lavabolar, kompakt tasarımıyla fark yaratırken minimal yaklaşımı ile banyolarda görsel bir uyum yakalıyor. Modern tezgah üstü lavabolar, aynı zamanda banyo mobilyalarıyla da etkili bir birliktelik sağlıyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceleri ve ayak montaj opsiyonu ile dikkat çekiyor, minimum sifon alanı daha az yer kaplıyor. Beyaz ve tik ağacı renkleriyle tüketicilerin beğenisine sunulan boy dolapları ise gerekli depolama alanını sağlıyor.

Klozetlerde teknolojik dönem

Söz konusu banyolar olduğunda hijyenin en kritik olduğu yer klozetlerdir. İnovatif yaklaşımıyla banyolarda hijyeni pratik hale getiren The Gap, kirlerin saklanabileceği veya birikebileceği köşeleri olmayan iç yapısıyla  büyük kolaylık sağlıyor. Pratik temizlik ve kurulum sağlayan Multi Clean sistemin yanı sıra anti bakteriyel üst yüzeyiyle de hem hijyeni hem sağlığı güven altına alıyor. Soft Close yavaş kapanan kapak sistemi, gürültüyü ve darbeleri büyük ölçüde azaltıyor ve optimum uzun ömür sağlıyor. Klozetin üst kısmında bulunan Rimless özelliği sayesinde suyun sıçramasını yüzde 100 engelliyor ve tasarıma işlevsellik katıyor.


Roca:
Roca, mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 83 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.

Detaylı bilgi için: www.roca.com.tr