(Bodrum Mutfak Mobilya)’dan TAŞINABİLİR Kahve Ünitesi!

Mutfak ve mobilya tasarımında öncü marka Bodrum Mutfak Mobilya, başta mutfak mobilyası olmak üzere banyo mobilyası, giyim odası, oturma odası, yatak odası, otel odası ve çeşitli aksesuarları kullanıcılara tek bir çatı altında bulabilecekleri şekilde sunuyor. Kişiye özel tasarımlarıyla da dikkat çeken Bodrum Mutfak Mobilya, özellikle kahve severlerin ilgisini çekecek bir ürün tasarladı. Modüler ve hareketli tasarıma sahip Bodrum Mutfak Mobilya’nın Kahve Ünitesi ile ister mutfak ister salon, ister bahçe ya da terasta kahve keyfiniz de size eşlik edecek.

Modern tasarım anlayışını ve işlevselliği bir araya getiren Bodrum Mutfak Mobilya, mobilyaya dair tüm ürünleri tek çatı altında bulunduruyor.  Kişiye özel ve kullanıcı ihtiyaçlarına uyumlu ürünler tasarlayan Bodrum Mutfak, nice dostun buluşma sebebi olan kahve keyfini dışarıya çıkılamayan bu günlerde evinize getiriyor. Kahve Ünitesi, evinde kahve keyfini yaşamak için bir köşesi olsun isteyen herkes için bir çözüm olarak tasarlandı.

Kahve Keyfi Eve Taşındı

İşlevselliğini ile birlikte şık bir tasarıma sahip, taşınabilir Bodrum Mutfak Kahve Ünitesi; kahve makinası ile  fincan, kupa ve bardaklarınızı konumlandırabileceğiniz haznelerin yanı sıra ihtiyaçlarınız doğrultusunda süt, peçete, şeker, kaşık gibi malzemelerinizi de barındırmaya olanak sağlayacak bölme ve çekmeceler içerir. Modüler ve hareketli tasarımı sayesinde ister mutfağınızda, ister salonunuzda, ister bahçenizde ya da terasınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bodrum Mutfak Kahve Ünitesi, siz neredeyseniz kahve keyfinizi de yanınıza getirerek benzersiz bir kahve deneyimi ile birlikte keyifle anılacak sohbetlerin yıldızı oluyor.