Minimal Banyolarda Maksimum Fonksiyonellik için (ORKA Banyo) ORBİT

Üstün tasarım ve teknolojiyi buluşturarak banyo kültürüne yön veren ORKA Banyo, fonksiyonelliği ön plana çıkardığı Orbit ürünü ile minimal banyolara tam uyum sağlıyor. Ölçüleriyle alan tasarrufu yaratan Orbit, aynı zamanda geniş iç hacmi ve ayna dolabı ile kullanıcılar için yeterli depolama alanı oluşturuyor. Futuristik yumuşak formu, parlak İtalyan lake yüzeyi ve göz alıcı renk seçenekleriyle Orbit, modern & dar banyoların tamamlayıcısı oluyor.

Gün geçtikçe minimalleşen dünyamızda küçülen mimarileri daha ferah bir yapıya kavuşturmak elimizde… Küçük banyoların da ferah ve kullanışlı olabileceğinden yola çıkan ORKA Banyo, yeni koleksiyonunda Only Serisi’nde yer alan Orbit ürünü ile dar alanda en kullanışlı banyoyu yaratmaya olanak sağlıyor. Geniş hazneli lavabosuyla küçük metrekarelerde bile konforlu kullanım sağlayan ve antrasit, gri, beyaz, capuccino renk alternatifleri bulunan Orbit, hem çekmecesinde hem ayna dolabında bulunan depolama alanlarıyla banyo keyfini taçlandırıyor.

Yaşamın kaynağından ilham alan yenilikçi koleksiyon

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan 30 yıldır banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, yeni dönem banyo tasarım trendlerini oluşturan yeni koleksiyonunu “yaşam” teması üzerinden kurguluyor. Only, Rate, Karma ve Amorf serilerinden oluşan yeni koleksiyon, banyoları yeni nesil tasarım anlayışı ile buluşturuyor.

Detaylı bilgi için www.orkabanyo.com/tr