Kişisel Zevklerin Yansıdığı ÖDÜLLÜ Davlumbaz (Silverline) STRONG

Hayatın her alanında kendini gösteren kişiselleşme Silverline tasarımlarında da yerini aldı. Porselen ve corian yüzeye sahip, farklı desen ve renklerde değiştirilebilir ön levhalarla Strong kullanıcının kişisel zevklerine göre tasarlamasına imkan veriyor.

Farklı doku ve renk seçenekleri ile kaplanmış davlumbaz yüzeyi, mutfakları şık bir şekilde tamamlıyor. Davlumbazın porselen ve corian yüzey seçenekleri; sağlam ve doğal bir görünüm elde ediyor. Parmak izi ve leke bırakmayan, üzerinde kir biriktirmeyen pürüzsüz yüzey, ürünün temizliğini kolaylaştırıyor.

Kullanıcı dostu yüksek performans

Havalandırma ve aydınlatma bileşenleri, açılı ön panelin arkasında yer alıyor. Geliştirilmiş LED şerit paneller, pişirme alanını net bir şekilde aydınlatıyor. Davlumbazın ön panelinin arkasında bulunan alüminyum filtreler, kolayca çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Strong A + enerji sınıfında yüksek performans sunuyor. Kolay temizleme işlemi, düşük ses seviyesi ve enerji tüketimi, Strong’u günlük mutfak ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm haline getiriyor.