BEKLEME Alanları (Zivella) ile KEYİFLİ Hale Geliyor…

Zivella Level

Zivella yeni tasarımları ile beklemeyi keyifli hale getirmeye devam ediyor. Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Alp Nuhoğlu imzasını taşıyan Zivella’nın yeni ürünleri Level ve Phase modüler ve yalın tasarımlara sahip.

Minimal ve eğlenceli Level

Minimal ve bir o kadar da eğlenceli olan Level’ın yap bozu andıran tasarımı, sadece üç modülle onlarca kombinasyon elde etmeye olanak tanıyor. Zengin renk seçeneklerine sahip Level, bulunduğu ortama sportif bir görünüm kazandırıyor. Level’ın fiyatı 1370 TL’den başlıyor.

Zivella Phase

Konforlu ve modüler Phase

Modüler yapısı ile bekleme alanlarında ihtiyaçlara uygun farklı çözümler sunan Phase’in sehpalı ve sehpasız seçenekleri bulunuyor. Phase, bulunduğu mekanda beklemeyi keyifli hale getiriyor. Phase’in fiyatı 2330 TL’den başlıyor.


Zivella:
Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul, Konya ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan ve İngiltere’de toplam yedi mağazası bulunuyor.  İsveç, BAE, Fas, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Mısır, Suudi Arabistan’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 37 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyor.