(Lineadecor)’dan Rafine Bir Zevkin Eseri Luna!

Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan mutfak sektörünün lider markalarından Lineadecor, dünya trendlerini mutfaklara taşımayı sürdürüyor. Lineadecor, yeni modeli Luna ile kusursuz tasarım anlayışı ve kullanım kolaylığı sağlayan ayrıntıları mutfaklarda buluşturuyor.

Günlük yaşam trafiğinin en yoğun yaşandığı mekanlar olan mutfaklar, Luna ile stil sahibi ve yaşayan mekanlara dönüşüyor. Luna rafine bir zevkin eseri ince çerçeveli kapaklarıyla, minimalizmin keskin sınırlarını yumuşak hatlara dönüştürerek, gerçek yaşam ve tasarım arasında bir denge kuruyor. Artık gelenekselleşmiş hale gelen evin bölümlerinin birbirinden ayrı tasarlandığı kurgular modern yaşam alanları ile birlikte tarihe karışıyor. Luna ile mesafeler ortadan kalkıyor; tezgah yemek masasıyla bütünleşiyor, oturma alanları evin kalbine taşıyor.

Luna, kullanıcılarına ahşap kapak seçeneklerinin yanı sıra, S-mat lake yüzey alternatifleri de sunuyor. Son teknoloji ile üretilen ödüllü S-mat lake yüzeyler, çizilmelere ve ısıya karşı üstün bir dayanıklılık gösteriyor ve anti-parmak izi teknolojisi sayesinde parmak izi bırakmıyor.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri, ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.


Lineadecor:
Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 18 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.