VarioClic 12 YENİ RENK Seçeneğiyle Ev ve Ofislere Tarz Katacak…

Yıldız Entegre’nin, ev ve ofislerde sofistike bir yaşam alanı tercih eden kullanıcılar için geliştirdiği laminat parke markası VarioClic, 12 yeni renk seçeneğiyle ürün çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor.

VarioClic markasıyla, yaşam alanlarını farklılaştıran, özgün ürünler geliştirme misyonunu sahiplenen Yıldız Entegre, ürün ve renk çeşitliliğini artırarak kullanıcılara yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Dayanıklı ve farklı desenlerden oluşan laminat parkeleri ile yaşam alanlarını farklılaştıran VarioClic serisi için özel olarak tasarlanan 12 yeni renk, markanın renk koleksiyonuna eklendi. Benin, Samos, Tokyo, Sanremo gibi dünya kentlerinden ilham alarak oluşturulan yeni renk koleksiyonu, en çok tercih edilen VarioClic ürünlerinde kullanılacak.

Daha güçlü bir müşteri deneyimi

Geçtiğimiz günlerde artırılmış gerçeklik temelli “Çek, Seç, Uygula” ile Türkiye’de bir ilke imza atan ve kullanıcılara istedikleri parke modelini saniyeler içerisinde mobil telefonları ya da bilgisayar ekranları aracılığıyla odalarının zemininde görebilme imkânı sunan Yıldız Entegre, yeni renkleriyle artırılmış gerçeklikte de daha güçlü bir müşteri deneyimi sunuyor.

İç Mekanlara sofistike bir hava katıyor

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin

İç mekanlarda tercih edilen yer döşemelerinin ev ve ofislerde çok önemli farklar yarattığının altını çizen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Ev ve ofislerimizde kullandığımız parkeler, iç mekanları dört duvar olmaktan çıkaran en önemli unsurların başında geliyor. Biz de VarioClic markamızla, iç mekânları sadece birer yaşam alanı olmaktan çıkarmayı, özel desenlerimizle canlandırdığımız parkelerimizle, ev ve ofislere estetik ve sofistike bir hava katmayı amaçlıyoruz. Şimdi 12 yeni renk seçeneğimizle farklı tarzlara sahip kullanıcılarımıza çok daha geniş çapta bir tercih alanı sunmak istedik. Önümüzdeki dönemde gerek renk gerekse ürün çeşitliliğini artıracak çalışmalara devam edecek; kullanıcı deneyimini temel alan yaklaşımımızla müşterilerimize diledikleri ürün alternatiflerini sunmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Ayrıntılı bilgi için: www.yildizentegre.com


Yıldız Entegre:
Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 30. sanayi şirketidir. Dünyada orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre, tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahip.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştiriyor. ABD’de ise liman terminallerine sahip olan Yıldız Entegre,üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışıyor.