(GROHE Türkiye)’ye EN İYİ İŞVEREN Sertifikası…

GROHE Türkiye, çalışan katılımı araştırması Güven Endeksi’ni (Trust Index©) tamamlamasının ardından, “En İyi İşveren” (Great Place to Work®) sertifikasına hak kazandı.

5 kıtada 60’ı aşkın ülkede 30 yıldan uzun deneyimi ile iş yeri kültüründe uzmanlaşmış bir global araştırma ve danışmanlık şirketi olan Great Place To Work® Enstitüsü, “En İyi İşveren” danışmanlık sürecinde iş gücünün beceri ve yeteneğinden yararlanan iş yeri ortamlarının nasıl yaratıldığını incelediği araştırmaları baz alıyor. Süreç bir yandan da organizasyon kültürü ve yetenek oluşturulmasına katkı sağlıyor.

GROHE Türkiye Genel Müdürü Serhat Şabaz

Daha iyi ve daha yüksek bir iş yeri kültürü oturtmak için En İyi İşveren Sertifika programına katılan GROHE Türkiye, bu çalışmasını başarı ile sonuçlandırdı. GROHE Türkiye Genel Müdürü Serhat Şabaz, “En İyi İşveren” Sertifikası almaya hak kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Elde ettiğimiz kazanımı ve  bu harika sonuçların hepsini adeta bir aile gibi çalışarak birlikte elde ettik. Bu başarıyı çalışanlarımıza adıyor ve hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

GROHE Türkiye önümüzdeki yıllarda da “En İyi İşveren” Sertifikalı bir kuruluş olarak konumunu korumak için güçlü bir iş yeri kültürünü desteklemeye devam edecek.


GROHE:
GROHE dünyanın önde gelen banyo ve mutfak çözümleri üreticisi olup 2400’ü Almanya’da olmak üzere 6000 kişiyle faaliyet göstermektedir. GROHE 2014 yılından bu yana LIXIL Group Corporation bünyesinde yer almaktadır. Uluslararası bir marka olarak GROHE, marka değerleri olan teknoloji, kalite, tasarım ve sürdürülebilirlikle “Saf su keyfi” yaşatmak için çalışır. GROHE kuruluşundan bugüne hep yeni ürün kategorileri geliştirmiştir. Son ürünleri arasında GROHE Blue ve Red su sistemleri, günümüzde yaygınlık kazanan akıllı evlere yönelik yenilikçi bir parça olan GROHE Sense su güvenliği sistemi dikkat çekmektedir. Yenilikçilik, tasarım ve geliştirme, Almanya’daki üretim tesislerinde entegre bir sürece dönüşür. Bunun sonucunda tüm GROHE ürünlerinde bir kalite damgası olarak “Made in Germany” ibaresi yer alır. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmanın yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtlamıştır. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek kuruluş olan GROHE, Fortune® dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer almıştır.

LIXIL:
LIXIL gündelik hayatın gerçek sorunlarını çözerek herkes için her yerde ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretmektedir. Japonya’nın lider teknolojisi ve yenilikçiliğinin gücünü ardına alan grup, evleri dönüştüren kaliteli ürünler geliştirir. Fakat LIXIL’in farkı, bunları yaparken anlamlı tasarım, girişimci ruh, herkesin erişebilmesine kararlılık ve sorumlu ticari faaliyetler gibi hedefler doğrultusunda çalışır. Bu yaklaşım kendisini INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM gibi sektör lideri markalarda gösterir. Dünyanın 150’den fazla ülkesinde 70.000’i aşkın çalışanımızla, her gün bir milyardan fazla insanın hayatına dokunan ürünler yaratıyoruz. Ayrıntılı bilgi için www.lixil.com