(ORKA Banyo)’dan Yaşamın Kaynağından İlham Alan YENİLİKÇİ Koleksiyon!

ORKA Banyo - Galia (Only Serisi)

Yaratıcı ve alışılmışın dışında çizgileriyle yeni tasarım trendlerine göz kırpan banyolar, sadece fonksiyonelliğin ön planda olduğu eski banyoların aksine tüm detaylarıyla estetik mekânlara dönüşüyor. Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve çeyrek asırdır banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, yeni dönem banyo tasarım trendlerini kucaklayan yeni koleksiyonunu “yaşam” teması üzerinden kurguluyor. Only, Rate, Karma ve Amorf serilerinden oluşan yeni koleksiyon, banyoları yeni nesil tasarım anlayışı ile buluşturuyor.

Yaşamın kaynağı olan sudan ilham alarak tasarlanan yeni koleksiyon; sade çizgileri ve sakin formları buluşturan Only, zamansız tasarımları günümüze taşıyan Rate, her zevke hitap eden Karma ve tasarımın sınırsızlığını yansıtan Amorf ile banyolarda tasarımın öne çıktığı yepyeni bir dönemin kapısını aralıyor. Yenilikçi banyo mobilyalarının yanı sıra ‘ORKA Plus’ adı altında armatür ve aksesuar gibi banyo tasarımına dair bütün ürün grupları da koleksiyonda yerini alıyor.

Her stilde banyolar için esnek, estetik ve fonksiyonel tasarımlar

ORKA Banyo Tasarım Merkezi imzasının yanı sıra Sezgin Aksu gibi tasarımcı işbirlikleriyle de öne çıkan yeni koleksiyon, ahşabın sıcaklığını doğal taş ve pastel renklerin sadeliğiyle buluşturuyor. Tasarımlarda yeni renkler, yeni kapaklar ve modüler banyo mobilyalarının öne çıktığı koleksiyon dünya standartlarında kalitede, esnek kullanım alanlarına sahip, çevre sağlığına önem veren, kolay kurulumu olan, modüler ve konforlu ürünlerle banyo mobilyaları pazarına ilham verecek yenilikleri içeriyor.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan Türk markası

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle 28 yılı geride bırakan ORKA Banyo, üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki 34.000 m2 fabrikasında 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile alanında sektör lideri olarak hizmet veriyor. Yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren ORKA Banyo, Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor.