(Gaggenau) TASARIM ve GASTRONOMİ Buluşmaları…

Mutfağı ve birlikte vakit geçirmeyi bir öncelik olarak gören lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, tasarım ve gastronomi dünyasının önde gelen isimlerini yakın dostları ile Gaggenau Showroom’da özel bir yemekte ağırlayacağı yeni bir etkinlik serisini hayata geçirdi. Şef Ali Ronay’ın ev sahipliğinde düzenlenen ilk davette gecenin konuğu Laxmi Interiors Kurucusu Pınar Hacıraifoğlu ve Influencer Revna Çakır Sarıgül oldu.

 Yeni lüks dostlarla bir arada olmak” düşüncesinden hareket eden Gaggenau, Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları ile şimdi lezzet dolu bir sohbete imza atıyor. Misafirlere lüks bir ev deneyimi yaşatan Gaggenau Showroom’da kısa bir tur ile başlayan Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nın ilkinde, Şef Ali Ronay’ın özel menüsü eşliğinde Pınar Hacıraifoğlu ve Revna Çakır Sarıgül bir araya geldi.

Sağlıklı yaşam lüks mü?

İki yakın arkadaş, Ali Ronay’ın buharlı fırında hazırladığı lezzet dolu menüsü eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Doğru gıdaya ulaşmak, bunu doğru kullanmanın bilincinde olmak, kendimizi beslerken ruhumuza da iyi gelecek üretimler yapmak ve aslında hayatı bu çerçevede yeniden tasarlamanın günümüz modern insanı için bir lüks haline gelip gelmediği soruları sohbet esnasında ortaya atılan ve üzerinde çokça durulan noktalar oldu.

İç Mimar Pınar Hacıraifoğlu tasarım ve mutfak üzerinden görüşlerini aktarırken Instagram ve Youtube hesabından takipçileri için paylaşımlarda bulunan Revna Çakır Sarıgül de deneyim ve fikirlerini paylaştı. Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nın bu ilk özel daveti keyifle noktalandı.


Gaggenau:
Gaggenau, yüksek kaliteli ev aletleri üreticisi olarak “Made in Germany” tasarım ve teknolojide bir inovasyon lideri kabul edilmektedir. Şirket, 1683’e kadar uzanan tarihi boyunca, uluslararası ölçekte alkış alan ürünleri ile ev mutfaklarında devrim yaratmıştır. Gaggenau’nun başarısı, yüksek fonksiyonellik ile bir araya gelen teknolojik inovasyon ve net tasarım dili üzerine kuruludur. Gaggenau, 1995 yılından bu yana merkezi Münih’te bulunan BSH Hausgeräte GmbH’nin bir iştiraki olup halen dünyanın dört bir yanındaki belli başlı şehirlerdeki 24 showroom ile 50’yi aşkın ülkede sunulmaktadır.