(Creavit) LOOP Lavabo ile Banyoları Gerçek İNCELİKLE Buluşturuyor…

Elektronik cihazlardan arabalara, günlük kıyafetlerden mobilyalara, her geçen gün incelen ve sadeleşen tasarım anlayışı artık banyoya da yansıyor. Türkiye’nin global banyo üreticisi Creavit, değişen tasarım bakış açısının, üretim ve tasarım kararlarında en önemli rolü aldığını belirtiyor. Dünyada güncel tasarım trendleri ve kullanıcı deneyimlerini yakından takip eden Creavit, tüketicinin banyo ürünleri tercihlerinde artık çok daha seçici olduğunu söylerken, banyoyu bir bütün olarak ele aldıklarını ve “evin yeni odası” olarak konumladıklarını vurguluyor.

50 yılı aşkın sektör tecrübesini, üretim ve tasarım süreçlerinin tamamına aktaran Creavit, teknolojik bilgi birikimi ve üstünlüklerini tüm ürünlerine yansıtıyor. Sektörel tecrübesini, geliştirdiği teknolojik üstünlükler ile harmanlayan Creavit, her geçen gün daha az doğal kaynak ve enerji kullanarak, daha sürdürebilir ürünlerle, güncel tasarım trendlerinde üretime odaklanıyor.

Creavit’in, bu bakış açısıyla banyolara kazandırdığı 5 mm’lik ince kenarları tezgah üstü ULTRA Lavabo serisi, üretime başlandığı günden itibaren, kullanıcılar ve sektör profesyonelleri tarafından büyük beğeni topladı. İnce kenarlı lavabo serisini,  bu sene yeni bir ürün ile zenginleştiren Creavit, farklı üretim teknolojisi ile inceliğini daha da hissettiren LOOP serisini ilk defa 2020 UNICERA Fuarı’nda tanıttı. 5mm’lik incecik kenar tasarıma sahip LOOP, yuvarlak formda 45cm-40cm çaplı 2 ölçüde üretilirken, yuvarlatılmış köşelere sahip kare (40*40cm) ve dikdörtgen (60*40cm)  formlarda da 2 farklı ölçü seçeneğini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Evin yeni odasında tercihlerin daha kişiselleştirilebilir, kullanıcısına daha esnek çözümler sunabilir olmasına inanan Creavit, tezgah üstü ya da çanak olarak adlandırılan, tezgahtan bağımsız olarak kullanıcıya banyosunda kombin özgürlüğü sunan seriler üretmeye devam edeceklerini vurguluyor.