(Egepen Deceuninck) Sineklikleri ile Yazı KONFORLU Yaşayın…

Her çeşit doğrama üzerine kolaylıkla monte edilebilen Egepen Deceuninck sineklikleri ile sinek ve haşerat tehlikesinden uzak bir şekilde yazın tadını çıkarabilirsiniz.

Havaların  ısındığı günlerde içeriye sinek gireceği endişesiyle pencereleri açamamak, yazın keyfini çıkarmayı engelliyor. Sinekle mücadele için kullanılan kimyasal ürünler ise kimi durumlarda alerjiyi tetikleyerek sağlığımızı olumsuz etkileyebiliyor. Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, her çeşit doğrama üzerine kolayca monte edilebilen sineklik ürünleriyle, sinekle mücadelede en zararsız çözümü sunuyor. Böylece kullanıcılar, pencerelerini ya da kapılarını açtığında içeriye sinek ya da haşerat girmesi riski ile de karşılaşmıyor.

Her dekorasyon tarzına uygun

Pencereler ve kapılar rahatça açıldığında mekanların sağlıklı bir şekilde havalandırılması da mümkün oluyor. Tüketicilere PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesini sunan Egepen Deceuninck’in ürettiği konforlu ve şık sineklikler, mekana ve doğrama tercihine göre sürme ya da içe açılan modelleriyle sunuluyor. Evinizin dekorasyonuna ve zevkinize göre seçebileceğiniz birçok renk seçeneği bulunan sineklikler, uzun ömürlülüğü ile de dikkat çekmektedir.