Fiziki İzolasyon İçin (ZİVELLA) PARK

Zivella’nın yeni koleksiyonunda yer alan Park çalışma grubu ve koltukları, ofislerde fiziki izolasyon sağlamaya, aynı zamanda konsantre alanlar oluşturmaya destek oluyor.

Yeni nesil çalışma alanları için özel tasarımlara imza atan Zivella, insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımını tüm çalışma ortamlarına yansıtmaya devam ediyor. Zivella’nın yeni koleksiyonu içinde yer alan Park çalışma grubu ve koltukları ise ofislerde fiziki izolasyon sağlamaya destek oluyor.

Sessiz çalışma alanı

Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Alp Nuhoğlu imzası taşıyan Park çalışma grubu, etrafında yer alan ve akustik kumaşlarla kaplı paneller sayesinde sessiz bir çalışma ortamı sunarken, fiziki izolasyon da sağlıyor. Zivella Park, bireysel çalışma, ekip çalışması ya da kısa ve sessiz molalar için farklı yerleşim seçenekleri ile birçok ihtiyaca da cevap veriyor. Fiyat: 4.560 TL’den başlıyor.

Konsantre ortam

Alp Nuhoğlu’nun tasarımı olan Park koltuklar, yüksek, alçak, tekli ve ikili olmak üzere kullanım amacına uygun ölçülerde üretilebiliyor. Park koltuk, görsel zenginliğiyle konforlu bir ayrıcalık sunarken, kalabalıklar içinde küçük ve konsantre alanlar oluşturmayı sağlıyor. Fiyat: 3.380 TL’den başlıyor.


Zivella:
Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan’da toplam altı mağazası bulunuyor.  Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 30 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyor.