(Yıldız Entegre) “Ağacın İzinde Salı Söyleşileri”: Nevzat Sayın ile “Mimaride Anlam Üretmek”

Yıldız Entegre’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği “Ağacın İzinde Salı Söyleşileri”nin bu haftaki konuğu Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Nevzat Sayın olacak. “Mimaride Anlam Üretmek” temalı söyleşi, 19 Mayıs Salı günü saat 17:00’de Yıldız Entegre’nin Instagram sayfasından canlı olarak yayınlanacak.


“Mimaride Anlam Üretmek”
Tarih: 19 Mayıs 2020 Salı
Saat: 17:00 – 17:30
Yer: Yıldız Entegre Instagram Hesabı (@yildizentegre)
Konuk: Nevzat Sayın
Moderatör: Benan Kapucu


Türkiye’de orman ürünleri sektörünün yenilikçi firmalarından Yıldız Entegre, “Ağacın İzinde Salı Söyleşileri”ne tüm hızıyla devam ediyor. Mimarlık dünyasının önde gelen isimlerinin konuk olduğu; tasarımın bugününün ve yarınının masaya yatırıldığı söyleşilerin bu haftaki konuğu, Türkiye’nin bu alandaki önde gelen isimlerinden, Nevzat Sayın olacak.

19 Mayıs 2020 Salı günü, saat 17:00 – 17:30 arasında Yıldız Entegre’nin Instagram sayfasından canlı olarak yayınlanacak söyleşinin moderatörlüğünü Benan Kapucu üstlenecek. Nevzat Sayın’ın konuk olacağı söyleşinin teması “Mimaride Anlam Üretmek” olarak belirlendi. Bu tema kapsamında tasarım, sürdürülebilirlik ve dönüşüm gibi kavramlar, peyzaj tasarımı özelinde masaya yatırılacak.