(ORKA Banyo) Koleksiyonundan CRAFT ile Banyolarda Sürdürülebilir HİJYEN

Estetik tasarım çizgisi ve fonksiyonel ürünleri ile banyo kültürüne yön veren ORKA Banyo, 2020 koleksiyonuna eklediği Craft ürünü ile tasarım gücünü ve antibakteriyel materyalin getirdiği “kolay hijyen” avantajını buluşturuyor.

Estetiği ve konforu buluşturan ürünleri ile zamana meydan okuyan banyolar tasarlayan ORKA Banyo, 2020 koleksiyonunda antibakteriyal özelliği bulunan “Craft” ile banyoları tamamlıyor. Cesur ve yalın görünümünün yanı sıra Craft, gövde ve tezgahındaki kompakt laminat malzemenin antibakteriyel ve kolay temizlenen yapısından dolayı da öne çıkıyor. Yüzey aşınmalarına ve suya %100 dayanıklı kompakt laminat malzeme, ıslak hacim mobilyasının sürdürülebilirliğini artırıyor. Mat İtalyan lake siyah kapaklar ve kapak rengi ile uyumlu mat seramik tezgah üstü lavabo ise Craft’ı asil bir görünümle tamamlıyor.

Neme dayanıklı ve hijyen anlamında sürdürülebilir mobilya üretmenin zorluğuna karşılık neme %100 mukavemetli ve en üst düzeyde hijyenik olan kompakt laminat malzeme ile işlenen Craft, kolaylıkla temizlenebiliyor ve yapısında bakteri tutmuyor. Kişisel hijyene ve yaşam alanlarının temizliğine son derece önem verilen gündemde Craft, banyolarda sürdürülebilir hijyen için doğru materyalin önemini kanıtlıyor.