(Legrand)’dan Çalışma Ortamında HİJYEN Manifestosu!

Sosyal izolasyon nedeniyle hijyene daha çok dikkat ediyoruz. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyel seri ile Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Yüzeylere olan temasa dikkat ettiğimiz bu dönemlerde çalışma ortamının ve ofislerin hijyeni önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilinçle entegre çalışma ortamı çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyel serisi ile binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı “Biotech Germande” tarafından belgeli. Pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermeyen Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel serisi sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor.

Çalışma ortamlarına hijyenik dokunuş

200’den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi ile Legrand, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatıyla uyumlu Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri ve okullar gibi genel mekanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.