(Silverline) Soho: Teknoloji ve Tasarımın Uyumu!

Teknoloji ve tasarımı mükemmel bir uyumla bir araya getiren Silverline, yeni davlumbazı Soho ile mutfaklara zarafeti taşıyor. Tek camlı ve eğimli bir forma sahip Soho, sadeliği yansıtan dokunmatik şeffaf cam yüzey üzerine yerleştirilen kontrol paneliyle fonksiyonları tasarımın bir parçası haline dönüştürüyor.

Modern çizgileri ve kullanıcı deneyimlerine yönelik sunduğu konfor ile mutfakların gözdesi olarak yükselen ankastre, yeni nesil yaşam tarzını temsil ediyor. Teknolojiyi tasarımları ile buluşturarak yenilikçi ürünler geliştiren Silverline, özgün tasarımlara sahip modelleri ile öne çıkıyor. Silverline’nın dekoratif davlumbaz grubuna yeni dahil ettiği ürünü Soho, sade çizgileri, dokunmatik yüzey üzerine yerleştiren kontrol paneli,  güçlü performansı ve estetik duruşu ile zarif ve iddialı. A sınıfı enerji seviyesi ve çevreye duyarlı motor teknolojisine sahip davlumbaz, gün ışığı led aydınlatması ile pişirme alanı için gerekli doğal aydınlatmayı sağlıyor. Cam alt yüzeyindeki ince ve şeffaf dokunuş, ışığın tüm cam yüzey boyunca yayılmasını sağlayarak ürün üzerinde gölge oyunları oluşturuyor ve mutfaktaki atmosferi zarafete dönüştürüyor.

 

Siyah, Beyaz, gri ve vizon renk seçeneklerine sahip Soho, 60 ve 80 cm ölçüleriyle farklı ebatlardaki mutfaklara uyum sağlıyor. Opsiyonel karbon filtresi ile hava içerisindeki kokuyu hapsederek filtreleyen davlumbaz, alüminyum kaset filtre seçeneğiyle bulaşık makinesinde yıkanarak kolay temizlenme olanağı sağlıyor.