Genel Mekanlar için (Geberit)’ten FOTOSELLİ Bataryalar!

Havalimanı, hastane ve alışveriş merkezi gibi genel mekanlarda kullanılan ürünler, sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamalı.  Bu farkındalıkla Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Geberit Piave ve Brenta, fotoselli olma özelliğiyle el yıkamayı hijyenik hale getirdiği gibi su kullanımını da azaltarak tasarruf sağlıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat markası Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği fotoselli batarya sistemleriyle genel mekanlarda da işleri kolaylaştırıyor. Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da sürdürülebilir dünyaya katkı sağlayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle öne çıkıyor.

Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Geberit Piave ve Brenta, fotoselli olma özelliğiyle el yıkamayı hijyenik hale getiriyor. Bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabilen Piave ve Brenta, her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Tezgah üstü modelinin yanı sıra ankastre kullanımı için de uygun olan Piave ve Brenta,170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Üst düzey performans, kolay bakım

Geberit fotoselli bataryalar, kolay bakım, basit montaj, ekonomik çalışma prensiplerine zarif tasarımını da ekleyerek mimariyi güçlendiren bir öğe olarak karşımıza çıkıyor. Kanıtlanmış Geberit montaj elemanlarıyla basit ve güvenilir montaj imkanı sunan fotoselli bataryalar, kolay bakımıyla da tercih ediliyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2018 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.