(FİPRONET)’ten Güneş Enerjili AYDINLATMA Sistemleri…

Akıllı şehir mobilyaları üretimi yapan FİPRONET ELEKTRONİK İMALAT A.Ş., Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri ile estetik ve teknolojik dış mekan aydınlatma çözümleri sunuyor.

Şebeke bağlantısı gerektirmeyen Güneş Enerjili Aydınlatma sistemleri mevcut peyzajı bozmadan, uygun ışıklandırma seçenekleri ile istenilen bölgenin aydınlatılmasını sağlıyor. Her türlü akıllı şehir otomasyonuna uygun olan sistem, IoT uyumlu elektronik yapısı ile kablosuz haberleşmeye olanak veriyor.

 

 


FİPRONET Elektronik İmalat San. Tic. A.Ş.
FİPRONET
 Elektronik İmalat San. Tic. A.Ş., elektronik ARGE, Yenilenebilir Enerji kaynaklı Aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve endüstriyel uygulamalarını yapmak amacıyla kuruldu.

Elektronik tasarım hizmeti ve yenilenebilir enerji kaynakları ile çalışan küçük güçlü cihazların üretimi konusunda faaliyette bulunan FİPRO Elektronik firması, elektronik, yazılım, donanım, tasarım ve üretim konusunda 20 senedir faaliyet gösteren NET Elektronik Tasarım A.Ş. ile işbirliğine girerek, FİPRONET A.Ş.’yi kurdu.

FİPRONET A.Ş., imalat sanayinde, elektrik, elektronik ve makine alt dallarının üçünü de kapsayan yerli üretim gerçekleştirmektedir. Ürünler, yazılım ve donanım olarak ileri teknoloji içermekte, %100 yerli sermaye ve bilgi birikimi ile üretilmektedir.