(Silverline) S4 Fırın ile MAKSİMUM Zaman ve Enerji TASARRUFU

Türkiye’nin ankastrede uzman markası Silverline, bu yıl piyasaya çıkarttığı S serisi fırınlar ile mutfaklarda pişirme deneyimini bir üst seviyeye çıkarttı. Silverline S serisinde yer alan S4 fırın fonksiyonlarıyla ve güçlü tasarımıyla mutfaklarda fark yaratırken konforlu bir pişirme deneyimi yaşatıyor.

A Enerji sınıfı Silverline S4 fırınlar pişirme deneyimini enerji tasarrufla ile de taçlandırıyor. 72 litrelik geniş net iç hacim ile büyük tepsilerde kalabalık misafirleri ağırlama fırsatı veren fırınların en önemli özelliklerinden biri 3D Airmove özelliği. Bu özellik yemeğin eşit pişmesi için uygun ısı dağılımı sağlıyor, 3 tepsiye kadar pişirme yaparak mutfakta hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor.

Silverline, sunduğu temizlik çözümleri sayesinde fırın temizlemeyi çok daha kolay hale getiriyor. Bu sayede hem fırınının ömrü uzuyor hem de temizliğe ayrılan zamandan tasarruf edilmiş olunuyor. Fırının ön cam paneli, yan tel raflar ve teleskopik raylarında kolayca takıp çıkartılabilmesi S4 fırının en güçlü yanı. Parmak bırakmayan inoks yüzey ise temizlik için ekstra kolaylık sağlıyor. Self Clean özelliği ile fırınlarda yer alan arka duvar paneller, yiyeceklerden sıçrayan kirleri emiyor.