(AGT)’den Yeni Yılda YENİ Parke Koleksiyonları!

Ağaç ve orman ürünleri sektörünün öncü markası AGT, yeni parke koleksiyonları ile yeni yılda da doğadan aldığı ilhamı zengin renk seçenekleri, zamansız ve elegant tasarım anlayışı ile iç mekanlara taşıyacak.

Ulusal ve uluslararası pazarda mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine MDF, MDF-LAM, panel, profil ve parke üreterek, 5 kıtada 80’ten fazla ülkede faaliyet gösteren AGT, yeni sezonda Effect, Natura, Natura Plus, Natura Line ve Bella parke serilerine eklenen yeni ve ilham verici dekorları kullanıma sunuyor.

Effect Elegance ile Evinizde Doğa Yürüyüşü

AGT’nin ilhamını yeryüzünün eşsiz güzelliklerini sunan coğrafi harikalarından alan “Effect Elegance” parke serisi, 8 farklı dekor seçeneği ile doğayı ayaklarınızın altına seriyor. “Atlas” Afrika kıtasının kuzeybatısındaki Atlas Dağları’nın benzersiz tonlarını yansıtırken, “Elbruz” buzul kayaların manzarasını dekorasyonunuzla buluşturuyor. “Logan” ile yaşam alanlarınızı gün batımının huzur veren tonlarına büründürebilir, “Nirvana” ile mistik bir atmosfere kavuşabilirsiniz. “Everest” zirvelerden gelen esintiyi, “Toros” Akdeniz’in eşsiz doğasını, “Rosso” dağlarda batan güneşin romantizmini, “Solaro” Capri’deki Monte Solaro’nun sisli sabahlarını iç mekanlarınıza taşıyor.

Patentli Uniclick kilit sistemi sayesinde oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan “Effect Elegance”, Register Emboss Sac, AC4 ve AC5 aşınma sınıfı, 15 ve 20 yıl ürün garantisi gibi kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Antik Kentlere Öykünen Uzun Ömürlü Kullanım

AGT’nin laminat parke serisi Natura ise yeni sezonda trend yaratan renk ve desen seçeneklerine “Bergama”, “Patara” ve “Likya” dekorlarını ekliyor. Diğer AGT ürünleriyle ile mükemmel uyum sağlayan Natura’nın ilhamını UNESCO Dünya Miras Listesi’ndeki Bergama antik kentinin büyülü tarihsel mirasından, mitolojide Apollon’un önemli bir kehanet merkezi olarak ün yapmış olan Patara’dan ve “ışık ülkesi” anlamına gelen Likya antik kentlerinden alan yeni dekorları, AC3 aşınma sınıfı, yüksek çizilme dayanımı ve uygulama kolaylığı sağlayan kolay kilit sistemi özellikleri ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Yenilikçi ve Zamansız  Doğallık: Natura Plus ve Natura Line

Natura Plus ve Natura Line serilerine eklenen yeni “Salda Meşe” ve “Gala Meşe” dekorları ise AC4 aşınma sınıfıyla 15 yıl garanti sunuyor. Dayanıklılık ve üstün performans özelliklerinin yanı sıra göz alıcı renk tonlarıyla uygulandığı her yere ışık ve enerji katan “Salda Meşe” ve “Gala Meşe” dekorları üstün yüzey desenleri ve dokuları sayesinde yenilikçi ve zamansız bir tasarım ruhunu iç mekanlarınıza taşıyor.

Detaylardaki Zarif İncelik: Bella

AGT’nin ilhamını çiçeklerin zerafetinden alan Bella serisi, incelikleri detaylarda  arayanlara hitap edecek 4 yeni dekorlar yeni sezonu karşılıyor. “Manolya”, “Defne”, “Gardenya” ve “Begonya”; doğanın sanatsal mucizeleri olan çiçekleri doğal renk paletleri ile zeminlere yansıtıyor. Ekonomik çözümler sunan Bella serisi AC3 aşınma sınıfına sahip.


AGT:
1984 yılında gelişen teknolojiyle ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayaliyle kurulan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Ağaç ve orman ürünleri sektörünün öncü markası AGT ahşabı tutku ve teknoloji ile şekillendiren, hayata değer katan bir dünya markası olma vizyonu ile çalışmalarına devam ediyor.