(Vivense) ÖZEL Koleksiyonlarını Yaşam Alanlarına Taşıyor!

Özgün mobilya ve dekorasyon ürünlerini benzersiz hikayelere dönüştüren Vivense, ilham veren özel koleksiyonlarını Vivense Collection markasıyla yaşam alanlarına taşıyor.

Yaşam alanları için stili ve konforu buluşturan Vivense, ilham veren özel koleksiyonlarını Vivense Collection markası altında bir araya getiriyor.

Yaşam alanları için organik malzemelerden ham dokulara, estetik gücü yüksek detaylardan geniş renk paletine kadar pek çok konsept sunan Vivense Collection, farklı tasarım geleneklerine sahip tasarımcıların özgün yaklaşımlarını eşsiz koleksiyonlara dönüştürüyor.

Tıpkı insanlar gibi her biri kendine özgü hikayeler taşıyan tasarımlar, Vivense Collection ile benzersiz bir yolculuğa çıkıyor. Kültürel mirasa, doğaya ve insana saygıyı ilkelerinin en başına yerleştiren koleksiyonda; doğal dokular, kontrast tonlar, fonksiyonel ve şık dokunuşlar ön plana çıkıyor. Vivense Collection, özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya geliyor.

Vivense Collection dünyası, kendi eşsiz hikayenizi yaratmak üzere Vivense showroom’larında ve vivense.com’da sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vivense.com


Vivense:
Vivense, seçilmiş mobilyaları üreticiden doğrudan tüketicilere ulaştırmak amacıyla hizmet veriyor. 100 binin üzerinde evi yenileyen Vivense malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü sunuyor.

Türkiye genelinde hizmet veren Vivense’nin İstanbul’da Şişli, Beylikdüzü, Kozyatağı, Kartal, Maslak ve Masko showroomlarının yanı sıra Eskişehir, Kayseri, Konya, Ankara, İzmir Bayraklı, İzmir Alsancak, Adana, Antalya, Samsun, Kocaeli, Mersin, Gaziantep, İnegöl ve Bursa’da mağazaları yer alıyor.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve büyük mobilyalarda profesyonel ekipleri ile kurulum yapan Vivense, tüm ürünlerine 2 yıl garanti sunuyor.