57 İlde Hizmet Veren (Castor Mobilya)’nın 2020 Hedefi: 81 İlde Olmak…

İlk kez kurulduğu 2018 yılından beri yüksek kalite, yüksek üretim hızı ve düşük fiyat politikasıyla Türkiye genelinde 57 ilde hizmet veren Castor Mobilya, bayilik ağı ile 2020 yılında daha çok satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Anadolu şehirleri arasında başta; Adana, Diyarbakır Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Muş, Samsun, Tranzon ve Van illerinde toplamda 600’ün üzerinde mağaza corner’ında yer alarak ilk yılında oldukça yüksek bir satış ağına ulaşan Castor Mobilya, Ankara Lojistik Merkezi’nden sonra ekim ayında Samsun Lojistik Merkezi’ni de hizmete açtı.

Müşteri memnuniyetinin en önemli basamaklarından biri olan zamanında ürün teslimatı konusunda oldukça şeffaf bir politika izleyen Castor, bayiye hızlı teslimat ve bayiden de müşteriye hızlı teslimat için dağıtım ağını genişletmeye devam ediyor.  Önümüzdeki günlerde İzmir Lojistik Merkezi’ni de hizmete açarak Türkiye’nin her noktasından ulaşılabilir olmayı hedefleyen marka, mobilya sektörünün yaşadığı sevkiyat sorununa karşı bayilerine en hızlı teslimat çözümlerini sunuyor.

Mobilya bayilik veren firmalar arasında Castor Mobilya hizmet politikasıyla yüzleri güldürüyor

Gün geçtikçe standart olan mobilya ürünleri bireylerin evlerini tek tipe dönüştürüyor.  Mobilyada bayi dostu uygulamaları ile dikkat çeken Castor Mobilya’nın ürün gamında ise birbirinden farklı tasarımlar yer alıyor. Yatak odası takımı, yemek odası, genç odası seçenekleri ile baza yatak, tekil dolap ve yatak başlığı ürün kategorilerinde toptan satış sağlayan Castor, bayileri aracılığı ile son kullanıcıya bol çeşitli ürün skalası sunarken kaliteyi uygun fiyatla tüketici ile buluşturuyor.

Castor Mobilya, müşteri odaklı ve satış anlayışını benimserken, bu ilkeler doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamayı müşteri istekleri doğrultusunda titizlikle kontrol ederek yürütüyor.