Yaşam Alanlarında SINIRSIZ KÖŞELER için (Kilim Mobilya)’dan New Riva…

Farklı kombinasyonlara olanak tanıyan köşe takımlarıyla dikkat çeken Kilim Mobilya, yeni ürünü New Riva’yı tüketicilerin beğenisine sundu. Estetiğin, rahatlık, fonksiyonellik ve sağlıkla buluşmasından ortaya çıkan New Riva Köşe Takımı,  eklenebilir pufları sayesinde farklı kombinasyonlar oluşturabilme seçeneği sunarak kişisel zevklere hitap ediyor.

Her evin yapısı göz önünde bulundurularak Kilim Mobilya tarafından oluşturulan New Riva Köşe Takımı, yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarırken, kişisel zevklere göre yeniden dizayn edilebilen özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Kilim Mobilya’nın New Riva Köşe Takımı, antrasit gri çizgili renk ve dokuma kumaş seçeneğiyle dingin ve modern bir ev isteyenlere hitap ederken,  sıra dışı ve sert geçişli ortamlar yaratarak şıklığı yakalamak isteyenlerin de beğenisini kazanıyor. Kullanıcılar,  köşe takımını üçlü siyah, ikili beyaz şeklinde birleştirebileceği gibi, hepsini siyah ya da hepsini beyaz da yapabiliyor.  Bu durumda ortadaki puf ya da köşe takımına eklenen sehpa detayı ana ürünün tam zıttı bir renkle de rahatlıkla kombin edilebiliyor.

Evin büyüklüğüne göre kombinasyon kolaylığı sağlayan New Riva, yenilikçi tasarımıyla göz doldururken, rahat, estetik ve minimalist tasarımıyla da beğeni kazanıyor. Dokuma kumaşın yumuşak dokusunu teninizle buluşturan New Riva, dinlenip günün yorgunluğunu atmanız için birebir. New Riva, soft ve kolay silinebilen örme kumaşı sayesinde hayatı kolaylaştırıyor.


Kilim Mobilya:
Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim Mobilya, bugün sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesindeki yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Kilim Mobilya, tüm iş süreçlerini EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.