Mimarlar, İç Mimarlar ve Diğer Yapı Uzmanları için İNOVASYON ODAKLI İletişim Günleri!

Uzun yıllardır uluslararası başarısı ile tanınan ve Avrupa’da bir marka haline gelen ARCHITECT@WORK, İstanbul’da dördüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı benzersiz konsepti ile Türkiye’deki mimar, iç mimar ve diğer  yapı uzmanlarının ilgisini çekmeyi başaran ARCHITECT@WORK İstanbul, bu yıl “FUTURE PROOF” teması ile 01-02 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde tekrar ziyaretçilerinin ilgisini çekecek.

Teknolojik yeniliklerden, yenilikçi uygulamalara kadar, mimari ve tasarım alanlarında birçok trende ışık tutan ARCHITECT@WORK geleneksel fuarlardan çok farklı. Sadece yenilikçi ürünlerin sergilenebildiği etkinlikte geçen yıl 2061 mimar, iç mimar ve diğer yapı uzmanı üreticiler ve markaların temsilcileri tarafından hazırlanan 250’den fazla yenilikçi ürünle buluştu.

Yenilikçi ürünlerin sergilenmesinin dışında her yıl heyet tarafından belirlenen temaya bağlı değerli konuşmacıların yer aldığı seminerler, malzeme sergisi, fotoğraf sergileri, sanat galerisi gibi birçok yan etkinlik de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Bu yıl “FUTURE PROOF” temasıyla gerçekleştirilecek seminerlerde birçok değerli mimar kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.


Etkinlik Programı:

1 Kasım 2019 – Cuma
13:00:   Aser Giménez Ortega (MVRDV)
15:00:   Burak Ünder (Ünder Architects)
Durmuş Dilekci (Dilekci Architects)
Moderatör Selin Uysal (Archethink)
17:00:   Efe Gözen (FABB)

2 Kasım 2019 – Cumartesi
13:00:   Han Tümertekin (Mimarlar ve Han Tümertekin)
15:00:   Cem Sorguç (CM Mimarlık)
17:00:   Melike Altınışık (Melike Altınışık Architects)


Geçen yıllarda “Wonders of Water” ve “Lovely Light” sergileri ile beğeni toplayan malzeme sergisinde bu yıl “Fantastic Future by Material District” yer alacak.

Ayrıca Project Wall by World Architects ve Daph fotoğraf sergilerini deneyimlemek, gün boyu servis edilen ikramların tadını çıkarmak isterseniz ARCHITECT@WORK İstanbul’u ziyaret etmeyi unutmayın.

www.architectatwork.com.tr adresinden ziyaretçi kaydınızı yaptırarak ARCHITECT@WORK İstanbul’u  ziyaret edebilirsiniz.