(Dekopasaj)’la VINTAGE Mobilyalara Ulaşmak Çok Kolay!

Özenle tasarlanmış mekanlarda kullanılan vintage parçalar bütün havayı tamamen değiştiriyor, kişilik ve tarz katıyor. Son zamanlarda özellikle restoran ve kafe dekorasyonlarında tercih edilen vintage mobilyalar, Dekopasaj’la bir tık uzağınızda.

İstanbul’un dört bir yanına dağılmış antikacıları tek tek gezmektense, Dekopasaj’da, ofisinizin rahatlığında, tüm parçaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Satıcılarla yorumlar aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Üstelik evlerinden mobilya satan kullanıcıların yanı sıra Çukurcuma, Kadıköy gibi bölgelerdeki antikacılar da Dekopasaj’da satış yapıyor. Bu satıcıların online dükkanları sayesinde Dekopasaj, tanıdığınız ve bildiğiniz deneyimi ayağınıza getiriyor.

Dekopasaj’ın sizin için derlediği mobilyalar arasından mekana uygun parçaları seçebilir, sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişi tamamladıktan sonra ise, Dekopasaj ekibi sizin yerinize her şeyi hallediyor. Seçtiğiniz mobilyaları belirteceğiniz adrese, randevu tarihinizde getiriyor. Profesyonel ekibin nakliye ve kurulum desteği sayesinde başka hiçbir detayla uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Dekopasaj ekibine ulaşan mimar ve iç mimarlar ise sepetlerini  hazırlamak konusunda yardım alabiliyor; kendilerine özel indirim oranlarından faydalanarak daha uygun fiyatlara alışverişlerini tamamlayabiliyor.

Hemen keşfetmeye başlayın! Mekanınızı tamamlayacak o özel parça burada olabilir!


Dekopasaj:
2016 yılında kurulan Dekopasaj, ikinci el mobilyanın en kolay ve keyifli yoldan el değiştirebilmesini amaçlamaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek, ikinci el mobilya odaklı pazar yeridir. Mobilya satmak isteyen kişi ve kurumların, ürünlerini, çok hızlı bir şekilde, gerçek değerlerine, yabancılarla karşılaşmadan platform üzerinden satabilmelerini ve satış sürecinin sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlar. Alıcılar için binlerce seçenek sunarak, aradıkları ürünü bulmayı kolaylaştırırken, taksitle ödeme rahatlığı sunar. Hem satıcı hem de alıcılar için nakliye ve montaj gibi zahmetli hizmetleri çok uygun fiyatlara sunarak kolaylık sağlar. Böylece, Dekopasaj, alıcı ve satıcılara verdiği hizmetlerle ikinci el mobilyaların yeni sahiplerini bulmasını zahmetsiz ve keyifli hale dönüştürür.