Bekleme Alanlarına (Zivella) ZEN Dokunuşu…

Burak Koçak’ın imzasını taşıyan Zivella Zen, birbirinden farklı ölçülere sahip beş modülden oluşuyor ve geometrik yapısı ile farklı bir oturma deneyimi sunuyor.

Mekanların değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren Zivella, bekleme alanına sahip ofisler, hastaneler, okullar, terminaller ve yeni çalışma alanları için özel ürünler tasarlıyor.

Zivella’nın bekleme üniteleri içinde yer alan Zen, dinginlik veren yalın tasarımı ve birbirinden farklı ölçülere sahip beş modülü ile dikkat çekiyor. Mekanın ihtiyacına göre kullanılabilen modüller hem koltuk hem puf görevini üstleniyor.
Burak Koçak tarafından tasarlanan Zen, geometrik yapısı ile farklı bir oturma deneyimi sunuyor. Bekleme alanlarına yumuşak ve sakin bir dokunuş katan Zen koltuklar, hem geniş hem de dar alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kumaş ve deri dokularda, birbirinden canlı 20’nin üstünde renk seçeneği olan Zen koltuklar, 900 TL’den başlayan fiyatlarla Zivella mağazalarında satışa sunuluyor.


Zivella:
Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan’da toplam altı mağazası bulunuyor.  Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 30 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyo
r.