(Geberit)’ten Sigma60 Kumanda Kapakları ile SOFİSTİKE Banyolar!

Yeni tasarım yaşam alanlarında banyo boyutlarının küçülmesiyle minimalist tasarımlar ön plana çıkıyor. Duvar kaplaması içinde hemyüz görünüm oluşturmasıyla banyolarda göz alıcı ve kusursuz bir uyum yaratan kumanda kapakları, banyosunu sade ve kusursuz bir görünüme büründürmek isteyenlerin tercihi oluyor. Minimalist tasarımı banyolara sofistike detayla buluşturan Geberit Sigma60 kumanda kapakları, banyo dekorasyonları için mükemmel seçim olarak göze çarpıyor.

Minimalist tasarımlarıyla en sofistike banyo dekorasyonları için bile mükemmel seçim olarak karşımıza çıkan Geberit Sigma60 kumanda kapakları, duvar ile hemyüz görüntü oluşturarak banyodaki estetikliği ön plana çıkartıyor.

Krom, beyaz, siyah, ve toprak cam seçenekleriyle kusursuzluğun sembolü

Teknolojiyi kusursuz tasarımla bir araya getiren Geberit Sigma60, küçük banyolar için ideal bir seçenek oluyor. Duvar ile kumanda kapağının harmonisini sağlayan Sigma60 kumanda kapağı, krom rengiyle banyolarındaki gücün ismi oluyor.  Kolay temizlenebilme özelliği ve pürüzsüz yüzeyiyle de banyoları standartların üzerine çıkartan Sigma60 ile Geberit, duvar kaplaması içinde hemyüz görünüm oluşturarak banyolarda göz alıcı ve kusursuz bir uyum yaratıyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2018 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.