(Yurtbay Seramik)’ten MİNİMAL ve SADE Duomo Ice & Serenity Ice Serileri…

Mekanda sade şıklığı vurgulayan Duomo ice & Serenity ice serisi ister salonda, ister şık bir çalışma odasında isterse de sıcacık döşenmiş bir kafe de olsun mekanın içindeki sade detaylarla yepyeni bir kombin önerisi sunacak. Duomo’nun özgün ve farklı dokusu, Serenity’in sakin ve doğal tonları birbirini dengeleyen eşsiz bir uyum yakalamanızı sağlayacak.

20×20 ebatlarda şıklığın unutulmaz keyfine vardığınız küçük ebatlı serilerin kombin sıcaklığını yakaladığınız bu özgün ve öncü kombin, aynı zamanda hangi aksesuar ya da tasarımlarla kullanılırsa kullanılsın mekanın ruhuna sıcacık bir doku kazandıracak, sizlere eşsiz keyifli dakikalar yaşatacak.

Günümüzde şık mekanların içindeki dokuyu ve ahengi tamamlayan bir yapı malzemesi olan seramik, farklı çözümler sunan mekana tasarım şıklığı katan bir malzeme haline geldi. Trendlerle beraber çok farklı döşeme şekilleri ve ebatlarla karşımıza çıkan bu sıcak malzeme, doğru kombin önerileriyle bizlere nefes alan mekanlar vadediyor.

İşte bu mottoyla yola çıkan Duomo ice & Serenity ice serisi sizlere sınırları hayal gücünüzle harmanlanmış bir kombin önerisi sunuyor. Duomo ice & Serenity ice kombini doğal, minimal ve öncü bir tarza sahip. 20×20 ebat şıklığıyla tanışmak isteyenler Duomo ice & Serenity ice kombin seçeneğiyle sıcacık mekanlar tasarlamaya bir adım daha yakınlar…