(Ersa)’dan MOİRA ile Çalışma Mekanları ve Seminer Alanlarında ÜST DÜZEY Konfor!

Mobilya alanında 60 yıllık uzmanlık ve deneyimiyle çok sayıda sektöre yönelik yüksek kalitede, yenilikçi ve modern tasarımlar sunan Ersa, ITO Design imzalı koltuk serisi Moira ile çalışma mekanları ve seminer alanlarında ihtiyaç duyulan esneklik ve konforu kullanıcısıyla buluşturuyor. Çalışma koltuğu serisi başlıklı ve başlıksız alternatifleriyle yönetici ve operasyonel kullanımlar için değerlendirilebilen Moira, toplantı ve seminer alanları için geliştirilen modeliyle geniş bir yelpazede ergonomik yapısının yanı sıra şık bir kullanım sunuyor.  

İleri düzey mühendislik ve teknolojiyi modern bir tasarım diliyle bir araya getiren ITO Design imzalı Moira serisi, çalışma mekanları ile toplantı ve seminer alanlarına yönelik ergonomik ve şık bir kullanım sunuyor. Çalışma koltuğu yükseklik ayarlı koltuk yapısı, ayarlanabilir kolçak yüksekliği ve hareketli sırt mekanizmasıyla kullanıcısının ihtiyacına uygun en ideal çözümü sunarken, operasyonel modellerinde sırt iskeletine eklenen ekstra ayarlanabilir bel desteği ile kullanıcısının duruşunu destekliyor. Yönetici koltuğunda ise sırt desteği kıvrımlı sırt yapısıyla sağlanıyor.

File sırtı ve geniş renkte döşeme seçeneklerine sahip oturma minderiyle farklı iç mekan kurgularına kolayca uyum sağlayan çalışma koltuğunun yönetici serisi deri veya kumaş olabilen oturma minderi, sırt ve başlığıyla bütünlüklü bir şıklığı yönetici odalarına taşıyor. Siyah veya beyaz renkte çeşitlenebilen kolçaklarının yanı sıra kromaj ayakları modern görünümünü destekliyor. Serinin toplantı ve seminer koltuğu ise transmisyon ayakları ve kendine özgü kolçak formuyla sıra dışı bir görünüm sunarken, kıvrımlı sırt yapısı sayesinde kullanıcısının konfor seviyesini artırıyor.


Ersa:
Metin Atabey Ata tarafından kurulan ve bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetiminde görev aldığı Ersa, mobilyanın var olduğu her alanda, mümkün olan en fazla kişiye temas ederek, Türkiye ve dünya tüketicisinin mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve kaliteli çözümler geliştiriyor. Enerjisini çalışan ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Ersa, tüm ürün ve hizmetlerini kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda daima ileriye taşımayı hedefliyor. Ersa, üretim yeteneğini uluslararası çözüm ortaklarının deneyimiyle birleştirdi. 2014’te dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth ile tek yetkili satıcılık anlaşması yaptı. Geçtiğimiz yıldan bu yana Cappellini ve Quadrifoglio markalarının Türkiye temsilciliğini yürütüyor.