(Weber)’den Poliüretan Esaslı SU YALITIM Sistemleri!

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 63 ülkede 10.000 çalışanı, 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, inşaat malzemeleri üretiminde ihtiyaç ve beklentilere yönelik yenilikçi ve çevreci çözümler sunan Weber, poliüretan esaslı su yalıtım sistemi ile; gezilen teras çatı, havuz/su deposu, temel perde ve bahçe teras gibi kritik alanlarda güvenli su yalıtımı sağlayarak, yalıtım problemi yaşanan yapıların tadilatlarında ve yeni projelerde uzun ömürlü, kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor.

Gezilen teras çatı su yalıtım sistemi

Poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal, teras çatı su yalıtımında uzun ömürlü çözüm sağlaması ile fark yaratıyor.

Teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında ve korunmasında kullanılan weber.dry PUR seal, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında ve eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da kullanılıyor. Kalıcı renk, dekoratif görünüm ve yüksek dayanım sağlayan poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır, dekoratif son kat kaplama ve koruma malzemesi weber.dry PUR coat ile kullanılan weber.dry PUR seal, gezilen teras çatı su yalıtımında yüksek performans sağlıyor.

Havuz su deposu su yalıtım sistemi

Poliüretan esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen, sert elastik su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal 2K, solventsiz, kokusuz yapısıyla içme suyu depolarında ve kanallarında güvenli kullanım avantajı sağlıyor. İçme suyu dahil tüm su depolarında, su kanallarında ve benzeri alanların su yalıtımı ve korunmasında, aynı zamanda seramik altı veya üzeri açık bırakılacak ıslak hacim, havuz ve teras yalıtımlarında kullanılan weber.dry PUR seal 2K, profesyonel ve kalıcı çözümler sunuyor.

Temel Perde Bahçe Teras Su Yalım Sistemi

Bitüm-Poliüretan esaslı, süper elastik, çift bileşenli, hızlı kürlenen su yalıtım malzemesi weber.dry PUR B2K, geniş teraslarda ve derin temellerde yüksek performans sağlıyor.

Tüm yapıların temel, perde duvarları, teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında neme, basınçsız ve basınçlı suya karşı çözüm üreten weber.dry PUR B2K, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında, eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da uygulama avantajı sağlıyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.


Saint-Gobain Weber:
Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satın alınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin uygulamaları gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 6 fabrika, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı ile hizmet vermektedir. Weber,  bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir. Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün  hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.