(İPYD) İnşaat İlgi Grubu Etkinliklerinde BIM Konusu Ele Alındı!

İnşaat sektörüne dair bilgi edinmek ve bir araya gelerek bir iletişim ortamı oluşturmak amacı ile kurulan ve ilki 2019 Ocak ayında gerçekleştirilen İPYD İnşaat İlgi Grubu etkinlikleri sektöre ve inşaat proje yönetime ilgi duyan herkesin katılımına açık olarak* düzenlenmeye devam etmektedir.

Bu yılın 4. etkinliği olan Mayıs ayı buluşması; 29 Mayıs Çarşamba günü 18:00 – 19:30 saatleri arasında Emay Mühendislik ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Emay Altunizade ofisinde düzenlen etkinlikte; Ataköy-İkitelli Metro Hattı Projesi’nin Müşavir firması olarak, Emay Genel Müdür Yardımcısı Sinan Alemdar  ve Ataköy İkitelli Metro Şantiyesi BIM Uzmanı Uğur Çelik, “Raylı Sistem Projelerinde BIM Süreçleri” isimli sunum ile BIM konusundaki tecrübelerini paylaştı.

İPYD İnşaat İlgi Grubu etkinlikleri Haziran’ın son haftasında yapılması planlanan toplantının ardından 2 aylık bir yaz dönemi tatiline girecek. Eylül ayından itibaren ise yeni konular eşliğinde devam edecek. İlgi Grubu Etkinlikleri ile ilgili duyurular için: http://www.ipyd.org/tr-etkinlikler-107

*İPYD üyesi olmayan Misafir katılımcıların 2 etkinlik katılım hakkı mevcuttur. 2 etkinlik katılımı sonrasında toplantılara katılım için “İPYD Üyesi Olma” şartı aranmaktadır.