(BIMFİLİ) II. ETKİLEŞİM TOPLANTISI 30 Nisan’da (TSMD)’de…

ACE Mimarlık’ın da destek verdiği, BIMFili Değer ve Farkındalık Platformu’nun II. Etkileşim toplantısı  “Tasarlayalım.Konuşalım.Tartışalım” başlığı altında 30 Nisan 2019’da TSMD Mimarlık Merkezi’nde saat 19.00’da gerçekleştirilecek.


BIMFili II. Etkileşim Toplantısı
Tarih:
30 Nisan 2019, 19.00
Yer:
TSMD Mimarlık Merkezi


ACE Mimarlık’ın da destek verdiği, BIMFili Değer ve Farkındalık Platformu geçtiğimiz ay BIMFili Etkileşim toplantılarının ilkini 21 Mart 2019’da TSMD’de gerçekleştirdi. “Tanışalım.Konuşalım.Tartışalım.”  başlığı altında yoğun bir katılımla tamamlanan faydalı etkinlikte BIMFili mutfak ekibi  hem yaptığı ve yapacağı çalışmaları anlattı, hem de önümüzdeki süreçte izleyeceği yol haritası için katılımcıların görüşlerini dinledi.

Bu doğrultuda BIMFili II. Etkileşim toplantısı  “Tasarlayalım.Konuşalım.Tartışalım” başlığı altında 30 Nisan 2019’da TSMD Mimarlık Merkezi’nde saat 19.00’da gerçekleştirilecek. Yine mutfak ekibinin görüşlerini aktaracağı kadar katılımcıların da fikirlerini/deneyimlerini paylaşabileceği forum nitelikli etkinlikte “BIM (Yapı bilgi modellemesi) nedir? BIM’in tasarım sürecine etkisi nelerdir?” sorularının yanıtları çerçevesinde bir konuşma ve tartışma ortamı yaratılacak. Etkinlik ile ilgili detay ve duyurular BIMFili sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.