(L’unica) SEHPA ŞÖMİNE ile Dış Mekanları Tek Tuşla Isıtıyor…

Farklı tarzlara uygun fonksiyonel tasarımlarıyla açık havaya prestij katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun en çarpıcı parçalarından biri olan sehpa şömine ile tek tuşla ortamları ısıtıyor. Alüminyum gövdesi ve teak ağacı detayı ile estetik bir görünüme sahip olan sehpa şömine, sıra dışı tasarımıyla fark yaratıyor. Her türlü oturma grubuna uyum sağlayan sehpa şömine, kapağı sayesinde sıcak havalarda komple sehpa görünümüne de dönüştürülebiliyor.

Yüksek kaliteli tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 yılının ilkbahar-yaz sezonunun en çarpıcı parçalarından biri olan sehpa şömine ile dış mekanlarda fonksiyonel bir deneyime davet ediyor. Hem sehpa hem de şömine olarak kullanılabilen bu özel tasarım ile fark yaratan L’unica, sehpa şöminenin alüminyum gövdesi ve teak ağacı detayıyla açık havaya estetik bir görünüm kazandırıyor.

İçerisinde gizli bir şekilde tüpünü barındıran sehpa şömine, dış görünümüyle mekanlara şıklık katarken serin bahar ve yaz akşamlarında tek tuşla ortamları ısıtabiliyor. Her türlü model ve tarzda oturma grubuna kolaylıkla uyum sağlayan sehpa şömine, istenildiği zaman kapağı kapatılarak komple sehpa görünümüne dönüştürülebiliyor.

Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken sehpa şömineye, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşalabilinir.


L’unica:
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica;Oturma Grupları, Yemek GruplarıveKeyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ileMorso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Fransız Fermob ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2019 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.