(LAMP 83), DÖRT YENİ Ülkeye Daha Açıldı!

1985’ten bu yana ihracat yapan ve 2025 kurum vizyonu kapsamında çalışmaya devam eden LAMP 83, imzaladığı dört yeni distribütörlük anlaşması ile kendi markasını taşıyan ürün ve sistemlere distribütörlük ağıyla erişilebilen ülke sayısını daha da arttırdı.

2018’de yedi ülkeye distribütörlük veren LAMP 83, İrlanda’dan ACEC Distributors, Polonya’dan IBDL, Rusya’dan Svetosila M ve Belçika’dan Lumotronic firmalarıyla imzaladığı yeni distribütörlük anlaşmaları sayesinde 2019’un ilk çeyreğine de hızlı başladı.

LAMP 83 Türkiye

Büyüme stratejisinde ihracat satış noktalarını kalıcı bir şekilde yapılandıran LAMP 83, imza attığı yeni anlaşmalarla, özellikle Avrupa’daki yeni pazarlara, ürün ve hizmetlerini doğrudan sunma şansı yakalarken; uluslararası rekabette önde yer alarak, artan ihracat payıyla da ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve farklı coğrafyalarda ışığını parlatmaya devam ediyor.

Kurumsal vizyonu ve büyüme planları çerçevesinde, düşük kalite / düşük fiyat rekabetinin etkin olduğu pazarlar yerine;  tasarım, kalite, enerji verimliliği, otomasyon, sistem çözümü, nitelik ve hizmet yoğun pazarlara konsantre olan LAMP 83, artık 15 ülkeye ulaşan distribütör ağını büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

LAMP 83 Almanya

Kısacası 1963 yılında Karaköy Bankalar caddesinde başlayan LAMP 83 ışığının yolculuğu, 56 yıl sonra uluslararası pazarlarda güvenle sürüyor.