(İzocam)’dan Tadilatları Kolaylaştıracak İZOFOM

Türkiye’de yalıtım sektörünün öncüsü İzocam, Tekiz ürünü grubuna endüstriyel binalarda kullanılmak üzere geliştirdiği yeni bir ürün daha ekledi. Pratik, ekonomik ve kolay erişilebilir Poliüretan yalıtımlı 4 cm kalınlıktaki çatı paneli İzofom, özellikle perakende sektöründeki talepleri karşılayacak. 

İzofom adı verilen bu yeni ürün kümes, ahır ve depo gibi ısının sabit koşullarda korunması ihtiyacı olan alanlar için de ideal çözümler sunuyor.

Ürün gamına Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yeni ürünler ekleyen İzocam,  , ürünün verimli şekilde nakliyesi, kolay taşınması, avantajlı depolanması ve kolay uygulanması konularında da akılcı çözümler üretmeye yoğunlaşıyor. Tüm bu vizyonun sonucu sektöre kazandırılan İzofom, hafif ve dayanıklı olması sayesinde montaj süresini kısaltıyor, ısı yalıtımı sağlıyor, hızlı uygulama gerektiren ve geniş açıklıkların örtülmesi gereken tüm yapılarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

1,5 m ve altındaki açıklıklarda kullanıma uygun olan İzofom, perakende sektöründeki hızlı erişimle ilgili ihtiyacı karşılamasının yanı sıra, uygulamada da kolaylık sağlayan ekonomik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.