(Ndesing Mobilya) ile Koltuklara Bulaşan LEKELERE Son!

Koltuk kumaşlarını yıpratmadan silmek ya da renklerini soldurmamak amacıyla Ndesing Mobilya koltuklarında AquaClean teknolojisiyle üretilen kumaşlar kullanıp sadece su yardımıyla koltuk üzerinde oluşan tüm lekelerin silinmesini sağlıyor.

Koltuklarınızı sadece su ile temizleyin!

Kış aylarında yapılmasından kaçınan koltuk temizliği yaz dönemine girmeden önce yapılması gerekenler listesinin ilk sıralarında yer alıyor.  Alınan koltukların kumaşları nasıl olmalı? Bu farkındalıkla tüketicilerinin taleplerini karşılamak için AquaClean teknolojisiyle üretilen kumaşları kullanan Ndesing Mobilya, sadece su yardımıyla koltuk üzerinde oluşan tüm lekelerin silinmesine olanak tanıyor.

3 adımda koltuklarınız tertemiz

Kullandığı kumaş sayesinde kahve, yemek ve birçok kalem lekesinden sabun kullanmadan kurtulunmasına yardımcı olan Ndesing Mobilya, koltukları 3 adımda temizlemenin yolunu açıyor. İlk olarak kumaş üzerinde kalan kir maddelerini aldıktan sonra lekenin üzerine doğrudan ya da bir bez yardımıyla su dökülmesi gerekiyor. Lekenin üzerine ıslak bez ile dairesel hareketler yaparak kumaş üzerindeki lekelerden rahatlıkla kurtulma şansı sunuyor.

Peki, temizlik ve bakım nasıl yapılmalı?

  • Sıvı ve/veya yağlar için; fazla sıvı ve/veya yağı bir bez yardımıyla alınız. Sıvıyı aldıktan sonra dairesel yardımlarla kumaşı ovulmalı.
  • Gresyağı ve/veya mürekkep; lekenin üzerini doğrudan ya da bir bez yardımıyla ıslatılmalı. Birkaç saniye bekledikten sonra lekeyi dairesel hareketlerle silinmeli. Leke tamamıyla çıkana kadar süreç tekrarlanmalı. Her zaman kumaşın kuruması beklenmeli.
  • Pas; pas elektrikli süpürge yardımıyla çekilmeli.