(Seramiksan)’dan YEPYENİ Mutfak Serileri…

Seramiksan, İlkbaharın gelişiyle doğanın yenilenmeye başladığı bu günlerde mutfaklarda değişiklik yapmak isteyenler için  özel hazırladığı,  birbirinden farklı ebat ve desen çeşitliliği sunan,  yepyeni mutfak serileri  ile bahar tazeliğini yaşam alanlarına taşıyor.

Doğal Ahşap Dokusu Mutfaklarda Hayat Buluyor

Mutfaklar da doğadan ilham alan dekorasyonun modası hiçbir zaman geçmiyor. Ahşap görünümlü porselen karolar kolay temizlenme, leke tutmama, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılmasından dolayı, dayanıklı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor.  Seramiksan’ın doğal ahşap görünümlü porselen karoları; 30×180 ve 20×180 cm ‘’Linewood, Classwood’’, 60×120, 30×120 ve 20×120 cm üç farklı ebat alternatifi sunan ‘’Sagano ,Monte Verde ve Daintree’’ ve 15×90 cm ‘’Wood Dream, Burn wood , Form , Deck’’ serileri ile yepyeni ebadıyla 12×24,5 cm ‘’Wood Dream’’ serisi  ahşabın en doğal hali ile mutfaklarda sıcak bir atmosfer yaratıyor.  Fishbone koleksiyonunda  yer alan,  eski ahşap parke döşemelerini anımsatan, 40×60 cm ebadında üretilen  ‘’Classic Wood’’, ‘’Nordik’’, ‘’Nova’’, ‘’Ladin’’ Serileri dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran  Mix&Match  uygulama şekli  ile özgün ve yaratıcı mutfaklar oluşturuyor.

Doğanın Eşsiz Enerjisini Mutfaklara Taşıyan Doğal Taş Serileri

Yaşam alanlarında dinginlik ve doğallık isteyenler için tasarlanan Seramiksan doğal taş görünümlü  seriler, natürel renk tonları ile doğal görünümlü malzemelerden vazgeçmeyenler için farklı ürün alternatifleri sunuyor. Doğadaki taşları bünyesinde barındıran, 60×120 ve 60×60 cm ebatları ile 1950’li yılların popüler zemin kaplama ürünü ‘’Terrazzo’’ Serisi ve tuğla görünümünü rölyefleriyle zenginleştiren ‘’Brick‘’ ve ‘’Truva’’ Serileri 30×60 cm geçmeli porselen karoları ile  doğal dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Tezgah Aralarına Derinlik Katan Rölyefli Ürünler

Modern  çizgiler ile tasarlanan 30×90 ve 30×60 cm ebatlı duvar karosu serileri, renk ve yüzeylerdeki harmonisi ile çarpıcı mutfaklar oluşturuyor. Üç farklı rölyef yüzeyine sahip, siyah ve beyaz renklerde üretilen  ‘’Glossy’’ ve ‘’Mat’’ Serileri yalın ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Natürel renk tonları, yüzeyindeki tekstil dokusu ve rölyefi ile ‘’Poudre’’ Serisi romantik yaşam alanları oluşturuyor. Mermerin eşsiz dokusunu rölyef ile zenginleştirmek isteyenler için ise mermerin gücünü  mekanlara yansıtan ‘’Silver Calacatta’’, ‘’Orion’’, ‘’Alves’’ ve ‘’Lasa’’ Serileri etkileyici  mutfaklar yaratıyor.