(HOM Design Center)’ın Ev Sahipliği Yaptığı “İÇTEN KONUŞMALAR” Devam Ediyor…

Tasarım dünyasının yeni merkezi HOM Design Center’ın ev sahipliğini yaptığı, “İçten Konuşmalar” etkinlik serisinin ikincisi düzenlendi. Moderatörlüğünü iç mimar Gül Merve Yılmazer’in yaptığı etkinlikte bu kez Lazzoni Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi  Efe Kababulut, Bretz Marka Yöneticisi  Merve Ata Arslan ve İç Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi iç mimar Onur Aygenç konuşmacı olarak ağırlandı.  

Eroğlu Yapı’nın karma projesi Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, ev ve ofis yaşamına yeni bir anlayış getiren, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, sektör profesyonellerini bir araya getiren etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu ev sahipliğinde 28 Şubat Perşembe gecesi düzenlenen “İçten Konuşmalar” serisinin ikincisi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gül Merve Yılmazer moderatörlüğünde,  Lazzoni Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi  Efe Kababulut, Bretz Marka Yöneticisi  Merve Ata Arslan ve iç mimar Onur Aygenç’in konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, Lazzoni ve Bretz markalarının gözünden yeni tasarım trendlerine değinildi. Konuşmada ayrıca Dünyada ve Türkiye’de mobilya tasarımının geldiği noktaya yönelik değerlendirmelerde bulunuldu, markaların HOM Design Center’ı tercih etme nedenleri üzerinde duruldu. AVM’nin zengin marka karmasının yanı sıra, konumu ve mimari tasarımı ile öne çıktığı vurgulandı.

Her ay yeni bir konu yeni bir buluşma

Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu, yeni konular etrafında şekillenen ve iç mimaride bilgi ve deneyim paylaşımına katkı sağlamayı hedefleyen “İçten Konuşmalar” serisinin, her ayın son perşembe günü HOM Design Center’da bulunan Inspiration Area’da gerçekleştirileceğini vurguladı. Saygıoğlu, Inspiration Area’nın yıl boyunca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle mimarlık, tasarım ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.