(Akhisar Belediyesi)’nin Düzenlediği TASARIM FİKİR YARIŞMASI Sonuçlandı…

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı ve Yakın Çevresi Ulusal Mimarlık ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı.

Ödül alan isimler:

1. Ödül

İbrahim Tolga Han  (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Çağlar Barış (Mimar, DEÜ)
Ece Doğan (Mimar, MSÜ)
Fatma Gökçen Kara  (Mimar, MSÜ)
Edis Bengi Erciyes (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
Sevcan Uçlar (Şehir Plancısı, İTÜ)
Danışman:
Doç Dr. Ozan Önder Özener  (Y. Mimar)
Yardımcı:
Yunus Salün (Mimarlık Öğrencisi)

2. Ödül

Sıddık Güvendi (Mimar K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi
Oya Eskin Güvendi (Mimar K.T.Ü)
Barış Demir  (Mimar Esk. Osmangazi Ü.)
Mesut Yeşiltepe  (Şehir Plancısı O.D.T.Ü.)
Eda Ekim Yılmaz  (Peyzaj Mimarı  İ.T.Ü.)
Yardımcılar:
Ebru Elif Aydın (Mimar/ İnş. Müh. İ.T.Ü.)
Egehan Savgı (Mimar Y.T.Ü.)
Beyza Portakal  (Öğr. İ. Kültür Ü.)

3. Ödül

Özlem Eren Akaydın  (Y. Mimar Beykent Ü.- İ.T.Ü.)
Mehmet Hakan Akaydın (Y. Mimar ESK. OSMANGAZİ Ü.- İstanbul Bilgi Ü.)
Enes Yalım (Peyzaj Mimarı, Ege Ü.)
Okan Erkılıç  (Şehir Plancısı, K.T.Ü.)
Yardımcılar:
Emine Gün (Mimarlık Öğrencisi)
Elif Sena Işık (Mimarlık Öğrencisi)

Mansiyon grubu

1. Mansiyon

Lebriz Atan Karaatlı  (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Sacit Arda Karaatlı  (Mimar, İTÜ)
Cihan Şehla (Şehir Plancısı, YTÜ)
Süveyda Bayraktat Atagür (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

2. Mansiyon

Fırat Doğan  (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi
Burcu Kırcan Doğan (Mimar, ODTÜ)
Ceren Özcan (Şehir Plancısı, YTÜ)
Gülçin Özdemir (Peyzaj Mimarı, AÜ)

3. Mansiyon

Cemil Hamdi Okumuş  (Peyzaj Mimarı, K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi
Ezel Yağmur Çebi Okumuş  (Y. Mimar, K.T.Ü.)
Paşa Kaya  (Mimar, K.T.Ü.)
Ege Kaska Akit  (Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Ü.)
Mert Akit  (Şehir Plancısı, O.D.T.Ü.)
Danışman:
Emrah Bal (Mimar)
Yardımcılar:
Burcu Balaban (Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Y. Mimarı)
Emre Kul (Peyzaj Mimarı)

4. Mansiyon
Ervin Garip (Mimar, İ.T.Ü) Ekip Temsilcisi
S. Banu Garip  (Mimar, İ.T.Ü)
Kamer Özaydan  (Peyzaj Mimarı, Bilkent U.)
Cansu Beyhan  (Şehir Plancısı, İ.T.Ü)
Yardımcılar:
Samet Küçükbay  (İç Mimar, İ.K.Ü)
Fatma Karakaya (İç Mimar, İ.T.Ü)

5. Mansiyon
Deren Uysal  (Y. Mimar D.E.Ü.-İst. Bilgi Ü.) Ekip Temsilcisi
Selen Özdoğan  (Şehir Plancısı ve Mimar  İ.Y.T.E.)
Gürcü Burcu Engin (Peyzaj Mimarı İ.D. Bilkent Ü.)
Danışmanlar:
Levent Tanju Uysal ( Mimar İ.D.G.S.A / M.S.G.S.Ü.)
Nedim Kemer  (Dr. Peyzaj Mimarı  Ankara Ü./ U.P.E.N.N./ U.M.A.S.S.)