(Reynaers Alüminyum)’un SLIMPATIO 68 Sürme Sistemleri ile AKILLI ve ŞIK Tasarımlar!

Kapı, Pencere ve Cephe Sistemleri üreticisi Reynaers’in sektöre sunduğu yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi; sonsuz şeffaflık ve maksimum konforu birleştirerek, hayalinizdeki çağdaş yaşam alanlarını özgürce tasarlamanıza imkan sağlıyor.

Reynaers tarafından geliştirilmiş olan yüksek yalıtım performansına sahip yeni SlimPatio 68 Serisi, ultra ince kanat profilleri ve tamamen gizlenmiş eşik profili ile konforla şıklığın bir arada sunuyor. Slimpatio 68 Serisi, tasarımıyla yapılarda maksimum gün ışığı ve ideal panoramik görüntü elde edilmesine yardımcı oluyor.

Sistem tüm bu estetik özelliklerinin yanı sıra entegre yenilikçi teknolojilerle rüzgar dayanımı, su geçirimsizliği, ses ve ısı yalıtımında da en yüksek standartları da barındırıyor.

Esneklik ön planda

Yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi, 2’li ray, 3’lü ray veya hareketli orta kanatlar gibi farklı açılma seçenekleri ile 6 hareketli cam kanada kadar esnek tasarım opsiyonları sunuyor. İsteğe bağlı olarak tüm hareketli kanatlar duvar içine gizlenerek iç mekan ve dış mekan tamamen birleştirilip, kesintisiz, şeffaf ve sınırsız mekanlar elde edilmesine olanak sağlıyor.

SlimPatio 68 Sürme Sistemlerle Enerji Verimli Mekanlar

Ultra ince profil yüzeyine sahip olmasına rağmen, SlimPatio 68 Sürme Sistem, yüksek direnci sayesinde 2700mm yüksekliğe, 250kg kanat ağırlığına kadar sorunsuz uygulanabiliyor ve Reynaers garantisiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sistemin yüksek performansı ve minimal görüntüsü ile, enerji verimliliği ve tasarım açısından modern mimarinin en iyi sürme cephe çözümleri arasında ilk sıralarda. Slimpatio 68 Sistemi hava geçirmezlik özelliğiyle de, konforlu ve enerji verimli mekanların oluşturulmasında yalıtımı kadar önem taşıyor.

Yeni SlimPatio 68 Sürme Sistemi, ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performans sağlar (1,2 W / m2K ve Ug = 0.8 W / m2K). 2 seviye drenajla su geçirimsizliği 450Pa, ses yalıtım performansı da 40dB’e kadar çıkıyor.

Kalite ve Güvence

Yüksek enerji performansı ve şeffaflığın birleşimi, sisteme modern bir görünüm verirken, düşük enerji kullanımıyla günümüz evlerine optimum çözümler sunuyor.

Reynaers, tasarladığı sistemlere verdiği 10 yıl garanti ile ürünlerin güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış oluyor. Ayrıca ISO 9002 sertifikası ile siparişten satış sonrası hizmete kadar geçen sürecin verimliliğini ispatlamış oluyor.

Reynaers’in tasarladığı yeni minimal sürme sistemi SlimPatio 68, Yapı Kabuğu Kategorisi’nde prestijli “Archiproducts Design Awards 2018” ödüllü bir ürün.


Reynaers Alüminyum:
Dış cephe sistemleri konusunda uzmanlaşan Reynaers ihtiyaca yönelik mühendislik çözümler üreten Belçikalı bir marka. Pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar üreten Reynaers, yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştiriyor.1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2200 çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Ürünlerini 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihraç eden ve Merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan Reynaers Alüminyum Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alıyor. Enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet gösteren Reynaers, standart çözümlerin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler üretiyor. Reynaers marka vaadleri arasında konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliği geliyor. Reynaers sektöre ürün temin ederken, mimarlar, yatırımcılar, cephe tasarımcıları, proje uzmanları ve son kullanıcılar için de değerli bir iş ortağı. Firmanın 2017 yılı cirosu 426 milyon Euro’dur.