Ses Yalıtımı Gerektiren Her Yere (Bostik)’ten PRATİK ÇÖZÜM

Bostik Silentstik parke ve ahşap yapıştırıcısı, darbe seslerine karşı 19dB’lik akustik yalıtım sağlayarak hem size hem de komşularınıza konforlu bir ortam sağlar. Kayın, gürgen, bambu, huş hiç fark etmez; her türlü parke ve ahşap döşemelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Silentstik, tüm parke ve ahşap çeşitlerinin, şerit ve mozaik parkelerin, hassas döşeme tahtalarının, yoğunlaştırılmış ahşapların yapıştırılmasında güvenle kullanılır. Emici ve emici olmayan yüzeylere de uygulanır. Su içermediği için ahşapta şişme gibi hasar verici etkilere sebep olmaz. Uygulama esnasında masif parkelere bulaşırsa, yüzeye hiçbir hasar vermeden kolaylıkla temizlenir. SMP bazlı, solvent ve isosiyanat içermeyen A+ çevre dostu çok düşük emisyon sınıfında olan Bostik Silentstik, yerden ısıtma ve soğutma sistemleri için de uygundur. Yüksek yapışma gücüyle, uygulamada bekleme süresine ihtiyaç duymaz.

Darbe seslerine karşı 19db’lik akustik yalıtım sağlayan üstün performanslı parke yapıştırıcı Bostik Silentstik, hayatınıza konfor katar, özenle seçtiğiniz yaşam alanınızı özenle korur.

*Bostik Silentstik, resmi Fransız Teknik Enstitüsü (FCBA) tarafından yapılan akustik testler sonucunda “07/CTBA– IBC/PHY/149/1/D” belgeli ses yalıtımı raporuna sahiptir. 


Bostik:
Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. www.bostik.com.tr

Arkema:
Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2017 yılında 8,3 milyar euro’luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya’daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır. www.arkema.com