(Loda Mobilya)’dan FÜTÜRİSTİK Stil Anlayışını AĞAÇ DETAYLARIYLA Birleştiren Bug Yemek Odası…

Fütürüstik bir stil anlayışını antik çağın kült unsuru olan ağaç detayıyla buluşturan Bug Yemek Odası, altın renginin ihtişamıyla dönemin atmosferini sembolize ediyor.

Oval hatlarıyla bu atmosferle görsel bir geçiş sağlayan Bug, yeni yılın sürprizlerini yemek odalarına taşıyor. Yaşam alanlarında çarpıcı bir atmosfer oluşturmak isteyenlerin hayır diyemeyeceği Bug Yemek Odası, ahşap ve metali buluşturarak alışılmışın dışında bir dizayn anlayışı ortaya koyuyor.

Loda Mobilya, Furniture İstanbul Tasarım Ödülü’nü alan Bug ile yeni yıla iddialı bir giriş yapıyor

Enerjisi ve ruhuyla ilham veren yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi olacak Bug, rustik yaklaşımları bugünün dekorasyon normlarına entegre ederek güçlü bir mozaik sunuyor.  Farklı tasarım kodlarını tek bir seride bir araya getiren Bug, komplike bir portre çizse de dengeli formu sayesinde güçlü bir kurguya dönüşüyor. Meşe masifin hakimiyetinde bir anlayış ortaya koyan Bug, yüzeyinde tercih edilen özel kumlama işlemi sayesinde masifin doğallığını korumayı başarıyor.

Takımın yıldızını oluşturan masada kullanılan pirinç eskitme metal bloklar, konsolda tercih edilen metal detaylarla bir bütünlük oluştururken, takımın bir diğer yıldızı ahşap ise sahiplenici havası ve sıcaklığıyla ağırlığını ortaya koyuyor. Zengin renk seçeneği sunan konforlu sandalyeleri, işlevsel konsolu ve geniş masası ile Bug Yemek Odası, keyifli yılbaşı sofralarınızı unutulmaz bir ritüele dönüştürecek.