(BETONART) Yazar Buluşmaları #56, 7 Aralık’ta (Studio-X Istanbul)’da…

BETONART’ın T. Elvan Altan ve Ebru Omay Polat konuk editörlüğünde “docomomo_tr” temasıyla hazırlanan 56. sayısı için düzenlenecek yazar buluşması, 7 Aralık 2018 günü Studio-X Istanbul’da gerçekleştiriliyor. T Elvan Altan ve Ebru Omay Polat’ın moderatör olduğu buluşmanın konuşmacıları Nuray Bayraktar, Ali Cengizkan, Alev Erkmen, Elâ Güngören ve Yıldız Salman.


Betonart Yazar Buluşmaları #56
Tarih: 
7 Aralık 2018
Saat: 
19:00
Yer: 
Studio-X Istanbul

Moderatör:
T Elvan Altan
Ebru Omay Polat

Konuşmacılar:
Nuray Bayraktar
Ali Cengizkan
Alev Erkmen
Elâ Güngören
Yıldız Salman


Her sayıda farklı bir konuk editör işbirliği ile farklı bir temada hazırlanan mimarlık, tasarım ve sanat dergisi BETONART, 2015 yılından bu yana her sayının ardından, ele aldığı tema paralelinde konuk editör ve yazarlarını okurlarıyla buluşturuyor. Dergiye katkıda bulunanların hem dergi ekibiyle hem de birbirleri ile tanışma, görüşme fırsatı bulduğu, dergi ekibi, konuk editör ve yazarlarla o sayının hikayesinin paylaşıldığı, sayfalara sığmayanların, akıllara takılanların hep birlikte tartışıldığı, tema ile sınırlı kalmayıp mimarlık, tasarım ve sanata dair gündemde ne varsa hepsinin konuşulduğu BETONART Yazar Buluşmaları #56 Studio-X ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Betonart Yazar Buluşmaları herkese açık ve ücretsizdir.

Etkinlik Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/events/2101840143213224/


BETONART:
BETONART odağına beton malzemesini alan ve 3 ayda bir yayınlanan mimarlık ve tasarım dergisidir.

BETONART, Betonun nitelikli ve yenilikçi kullanım örneklerine yer verirken mimari kültür, tasarım, teknoloji ve sanat ile okurlarını buluşturur. Ocak 2012’den itibaren Binat İletişim ve Danışmanlık tarafından yayınlanmaya başlanan dergi, bu tarihten itibaren dijital iletişime de olanak vererek bir yenilenme ve değişim sürecine girdi. 32.sayıdan itibaren bir konuk editör ve onun işlediği bir tema ile yayınlanıyor.

BETONART’ın okur kitlesi yapı sektörünün ve tasarım dünyasının tüm paydaşlarından oluşuyor. Betonla yapılan nitelikli tasarımların ön planda tutulduğu dergi, okurları iyi uygulama örnekleriyle buluştururken mimarlık kuramı, teknoloji, sanat ve tasarım gibi bu sektörün profesyonellerinin ilgi alanını 360 derece kapsayan bir içerik sunuyor.

Detaylı bilgi için www.betonart.com.tr