(ACE Mimarlık)’tan P’NOT SEMİNERLER Dizisi Devam Ediyor…

ACE Mimarlık ofis pratiği içinde meslek içi eğitim faaliyetlerini mimarlık üretiminin önemli bir parçası olarak görmekte ve bu anlamda P’Not başlığı ile aldığı etkinlik serisini Haziran 2018’den beri sürdürmekte.


Gerfloor Çözüm Dünyası: Pratik, Güçlü ve İnovatif Zemin Sistemleri & Seren Coşaner Jazz Trio
Tarih:
06.12.2018, 19:00
Yer:
ACE Mimarlık, Ankara


Can Sönmez’in Anlatımıyla// Gerfloor Çözüm Dünyası: Pratik, Güçlü ve İnovatif Zemin Sistemleri

P’not etkinlik dizisinin bir serisi olarak meslekle ilgili teknik konuların paylaşıldığı P’not technical etkinlikler dizisi kapsamında konuklarını ağırlamaya devam eden ACE Mimarlık’ın bir sonraki konuğu Yaktaş-Gerfloor Mimari Spesifikasyon ve Proje Bölge Müdürü Can Sönmez olacak.

Etkinlik Yaktaş-Gerfloor sponsorluğunda 06.12.2018 Perşembe günü saat 19:00’da ACE Ofis’te gerçekleşecek.

P’not Chill Out – Seren Coşaner Jazz Trio

Öğrenimi, ama her alandan, her disiplinden öğrenimi üretiminin önemli bir parçası olarak gördüğü kadar, bazen de rahatlamayı, biraz eğlemeyi, güzel bir müzik eşliğinde edilen sohbeti de bu parçalardan biri olarak değerlendiriyor. Bu anlamda ofis içinde kendileri için yaptıkları bu rahatlama seanslarından bazılarını artık P’not konuklarıyla paylaşarak ve P’not serilerine P’not Chill Out’u ekliyor.

6.ayını tamamladıkları etkinlik serisinin P’not Chill Out versiyonu 6.12.2018 Perşembe günü P’Not Technical sonrası ilk kez gerçekleşececek. Yaktaş-Gerfloor’un sponsorluğu ile Seren Coşanar Jazz Trio ekibinin canlı müzikle eşlik edeceği bu rahatlama seansı da Ace Ofis’te gerçekleşecek. İki etkinliğe katılım durumunuzu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan ACE Mimarlık’a ulaşabilirsiniz. Etkinlik, katılamayanlar için ACE Mimarlık’ın Instagram ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır. Diğer etkinlikler ise yine bu hesaplardan güncel olarak takip edilebilir.